Amerykański gigant IT wybrał Trójmiasto!

Grid Dynamics, notowany na amerykańskiej giełdzie lider w zakresie usług i rozwiązań transformacji cyfrowej, zgodnie ze swoimi styczniowymi zapowiedziami rozszerza działania w Trójmieście.

26 września, w Olivia Star w Gdańsku odbyło się uroczyste otwarcie nowego biura, a 29 września firma organizuje techniczny meetup UI “Dynamic Talks #94”. Grid Dynamics stawia również na rekrutację nowych pracowników – do obsadzenia jest 40 stanowisk inżynierskich Senior i Middle+ z doświadczeniem w Java, Front-End, QA Automation, Big Data (Python + Cloud), .NET i Mobile.

Grid Dynamics to założona w 2006 roku w Dolinie Krzemowej firma, świadcząca usługi doradcze i wdrożeniowe w zakresie transformacji cyfrowej, w obszarze omnichannel customer experience, analityki big data, wyszukiwania, sztucznej inteligencji, migracji do chmury i modernizacji aplikacji. Jest dostawcą rozwiązań w zakresie technologii cyfrowej, które są wykorzystywane przez największe firmy z listy Fortune 1000.

Bardzo się cieszymy, ze coraz więcej firm z Polski i całego świata stawia na Trójmiasto, otwiera nowe biura, zatrudnia specjalistów. Jako Invest in Pomerania, kompleksowo wspieramy naszych inwestorów mi.in. w procesie poszukiwania  talentów, rozwoju marki pracodawcy oraz budowy lokalnej społeczności. Grid Dynamics jest tu świetnym przykładem – podkreśla Aleksandra Moszyńska, BSS Promotion Project Manager, Invest in Pomerania.

materiały prasowe

Spotkanie dla ludzi z branży

29 września o godzinie 19:00 w Olivia Star odbędzie techniczny meetup UI “Dynamic Talks #94”.  Grid Dynamics Gdańsk zaprasza Front-End developerów oraz wszystkich zainteresowanych UI (interfejsem użytkownika) na spotkanie, które będzie doskonałą okazją do zdobycia wiedzy od ekspertów  UI Grid Dynamics, obejrzenia nowego biura oraz wspólnego zjedzenia pizzy. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja pod linkiem. Wydarzenie będzie prowadzone w języku angielskim.

Jesteśmy bardzo podekscytowani naszym dynamicznym rozwojem w Trójmieście i cieszymy się z otwarcia naszego biura w Olivia Star. To nowoczesne miejsce pracy z  niezbędnym wyposażeniem i panoramicznym widokiem na całe Trójmiasto, które będzie domem dla naszych światowej klasy inżynierów. Będziemy nadal wzmacniać więzi z pomorskim sektorem IT, który sprawdza się jako zróżnicowana i szybko rozwijająca się dziedzina – mówi Sergey Podoynitsyn, Delivery Director Grid Dynamics Gdańsk.

Pracując z największymi

Gdański oddział Grid Dynamics skupia 70 pracowników różnych specjalności. Firma prowadzi również aktywną rekrutację. Poszukiwanych aktualnie jest ponad 40 inżynierów na stanowiska  Senior i Middle+ z doświadczeniem w Java, Front-End, QA Automation, Big Data (Python + Cloud), .NET i Mobile. Firma oferuje hybrydowy model pracy, przy najwyższej klasy projektach (firmy z listy Fortune 1000), prywatną opiekę medyczną, program benefitów korporacyjnych, wielokulturowe środowisko, pracę z liderami rynku oraz wiele możliwości edukacyjnych i zawodowych. Dla osób, które chcą rozpocząć karierę w IT, Grid Dynamics ma do zaoferowania staż offline, który obejmuje mentoring, stypendium oraz cały niezbędny sprzęt. W poszukiwaniu nowych talentów firma aktywnie korzysta ze znajomości rynku i wparcia Invest in Pomerania.

foto główne: pexels

Poprzedni artykuł

Gdynia: Ekonostalgicznie na Halach Targowych

Następny artykuł

Marta Tomaszewicz: Dodatki w stylizacji są jak rama w obrazie

powiązane artykuły
Total
0
Share