Beata Tokarczyk: Bądźcie pozytywni!

Ostatnie czasy nie rozpieszczają nas. Za płotem konflikt zbrojny, galopująca (dwucyfrowa już!) inflacja, rosnące ceny (zwłaszcza ceny paliwa), system ochrony zdrowia leżący w gruzach – a raczej pod nimi…

Pandemia nagle została odwołana, bo właściwie jest taką samą chorobą jak każda inna –  niewielu już pamięta, jak przy kilkudziesięciu zachorowaniach dziennie mieliśmy zakaz wstępu do lasów bez maseczek.

Co jeszcze niesie nam każdego dnia rzeczywistość? Ano, wciąż rosnące stopy procentowe, dzięki którym wiele osób mających kredyty ledwo przędzie, bo nie są w stanie spłacać rat. Brak mieszkań na wynajem, choć wiele z nich stoi pustych, bo ludzie boją się wynajmować (mamy takie, a nie inne przepisy). No i w tym wszystkich przeciętny Polak musi się odnaleźć i jakoś żyć.

A jeszcze Pani Minister Rodziny i Polityki Społecznej zapowiedziała najniższą krajową na poziomie 4ooozł, choć Premier mówił, że taki scenariusz jest nierealny i spowoduje jeszcze większą inflację… Warto pamiętać, że wybory tuż, tuż…

A w tym wszystkim wciąż odnajdujący się przedsiębiorcy. Duzi, średni, mali i jednoosobowi. Każdego dnia spotykam się z nimi i każdego dnia nie mogę wyjść z podziwu nad ich pracą, radzeniem sobie z wciąż nowymi przepisami i kłodami rzucanymi pod ich nogi. Biorąc pod uwagę fakt, że wartość pieniądza spada z godziny na godzinę, nasze monety trzeba należycie inwestować. W co? A cóż jest ważniejszego niż zdrowie nasz oraz naszych bliskich?

Stąd  pomysł na konferencję dotyczącą zdrowia. Tym razem w Katowicach. A my mieliśmy ten przywilej, że byliśmy partnerem medialnym tego wydarzenia. Wizyta na Śląsku i udział w konferencji pokazały nam, że tego typu przedsięwzięcia są wartościowe i cenne. Naszą relację z konferencji możecie przeczytać TUTAJ.

Skoro mowa o zdrowiu… Pozwolę sobie na trochę prywaty. Jestem bardzo dumna, że udało mi się zrealizować ważny krok biznesowy! Kilka dni temu zainaugurowaliśmy działanie Kliniki 4life – związanej z medycyną ajurwedyjską. Temat tego rodzaju medycyny będziemy Wam przybliżać na łamach magazynu oraz portalu #warto.

Wnętrze Kliniki 4life

Cóż… Rozwijanie biznesu w trudnych czasach kosztuje dużo zdrowia. A z działalnością podobnie jak ze zdrowiem – liczy się pozytywne podejście. Bądźcie pozytywni i mimo wszystko patrzcie z nadzieją i radością w przyszłość!

Beata Tokarczyk

Poprzedni artykuł

Cudawianki 2022: Lato zaczyna się #wGdyni

Następny artykuł

"To pierwsza umowa w historii tej współpracy zawarta na dłużej niż rok"

powiązane artykuły
Total
0
Share