Biznes Otwarty Na Ludzi 2.0. Wyjątkowe wydarzenie dla ludzi biznesu!

Biznes Otwarty na Ludzi 2.0 to wydarzenie charytatywne z udziałem zaproszonych gości organizowany przez Klub Lokalnych Przedsiębiorców, Freedom Nieruchomości w Pruszczu Gdańskim oraz Praust Office. Jest to kolejna edycja wydarzenia z cyklu spotkań Klubu Lokalnych Przedsiębiorców, która zostanie połączona z akcją charytatywną. Mamy przyjemność patronować medialnie temu ważnemu wydarzeniu.


Wydarzenie odbędzie się w wyjątkowym miejscu, takim jak Kino na Bursztynowym Szlaku, które mieści się w Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim. Hasłem przewodnim wydarzenia jest: Biznes Otwarty Na Ludzi, a historią która zainspirowała nas do pomocy jest historia Kasi. Podopieczna fundacji Klubu Lokalnych Przedsiębiorców walczy z niedotlenieniem mózgu i poważną niepełnosprawnością. Na szczęście dzięki rehabilitacji i leczeniu ma szansę wrócić do macierzyństwa i do szczęśliwego życia.

Nagłe omdlenie przy karmieniu dziecka spowodowało zapadnięcie w śpiączkę i paraliż całego ciała. Niegdyś sprawna i zdrowa kobieta, a także młoda matka, w jednej chwili stała się osobą z poważną niepełnosprawnością. Przeszła szereg zabiegów i rehabilitacji. Pracuje codziennie z rehabilitantem i logopedą, jest pionizowana w pionizatorze. Nie ma deficytów psychicznych – rozumie, pamięta, czuje, słyszy, widzi.

Najskuteczniejszą terapią okazał się miesięczny pobyt w ośrodku rehabilitacyjnym. Koszt pobytu to ponad 20 000 zł. Każdy dzień przerwy w kosztownych zajęciach to robienie kroku wstecz, a co za tym idzie, nasilającym się coraz większym bólem. Bóle towarzyszą Kasi chronicznie i nasilają się nocami. Młoda kobieta walczy z determinacją, jaką może mieć tylko matka, chcąca wrócić do swojego dziecka. Lekarze oceniają, że Kasia ma szansę wrócić do pełnej sprawności i zdrowia. Potrzebny jest tylko czas, cierpliwość…. i pieniądze.

Historia Kasi i jej rodziny złapała nas za serca, zapadła głęboko w pamięci i zmotywowała do ponownego działania. Dlatego też zachęceni sukcesem pierwszej, październikowej akcji charytatywnej podjęliśmy rękawicę by zorganizować Biznes Otwarty Na Ludzi 2.0 by wspomóc w tej nierównej walce. Podczas pierwszej akcji charytatywnej w październiku 2022 roku wzięło udział ok. 90 osób, głównie lokalnych przedsiębiorców. Udało się zebrać dla Kasi ponad 20 tys. zł. Mamy nadzieje powtórzyć sukces tego wydarzenia i pomóc Kasi w kontynuowaniu rehabilitacji.

Na akcji charytatywnej nie zabraknie aspektów edukacyjnych, rozrywkowych i kulturowych. Prelegentem wieczoru będzie Krzysztof Hillar – przedsiębiorca, trener, mówca motywacyjny, ekspert w zakresie budowy i prowadzenia biznesu oraz wystąpień publicznych. Na wydarzeniu będzie można również podziwiać wystawę obrazów o Gdańsku w surrealistycznym świecie lat 20 tych minionego stulecia, pt. „Kolorowe sny o Gdańsku” artysty Vasyla Netsko. Na miejscu odbędzie się licytacja charytatywna. Zakończenie wieczoru umili koncert zespołu Będzie Padać.

Biznes otwarty na ludzi – to wyjątkowe wydarzenie, w które zaangażowani są lokalni przedsiębiorcy, wolontariusze i fundacje. Jest to okazja do nawiązania relacji biznesowych dla wszystkich obecnych gości i firm. Wydarzenie ma charakter oficjalny, obowiązują stroje formalne. Całkowity przychód z wydarzenia zostanie przekazany na leczenie Kasi.

KLIKNIJ I KUP BILET!Poprzedni artykuł

Ewelina Strawa: Taniec w deszczu

Następny artykuł

Executive Solutions Group: Poza schematami biznesu

powiązane artykuły
Total
0
Share