Biznes Po Kaszubsku w Olivia Sky Club [FOTORELACJA]

Tym razem Biznes Po Kaszubsku zawitał do najwyższego piętra Olivii Business Centre. Czerwcowa edycja popularnego eventu została zdominowana przez tematykę prozdrowotną.

Od dawna wiadomo, że Biznes Po Kaszubsku mierzy wysoko, ale tak blisko chmur jeszcze nie był. Czerwcowa odsłona wydarzenia będącego efektem współpracy Grzegorza Goska oraz Pauli Śmiechowskiej (Przedsiębiorcze Trójmiasto) przyciągnęła zarówno stałych bywalców, jak i debiutujących przedsiębiorców.

ZOBACZ JAK BYŁO PODCZAS KWIETNIOWEJ EDYCJI!

Na 12. piętrze obiektu Olivia Tower zaprezentowali się prelegenci: Joanna Fularczyk, która przedstawiła walory holistycznego programu rozwoju z naturą i końmi oraz Adam Kowalewski – propagator metody Wima Hofa, budującej odporność psychiczną oraz fizyczną. Występy gości specjalnych tradycyjnie już były oddzielone przerwami networkingowymi , które stały się okazją do rozmów, zawierania nowych kontaktów biznesowych, a także degustacji specjałów przygotowanych przez kaszubskich wystawców. Event uświetniła swoim recitalem muzycznym Yuliya Buraya – profesjonalna skrzypaczka mająca na swoim koncie dziesiątki koncertów na całym świecie. Wydarzenie zwieńczyła loteria wizytówkowa po której odbył się after w sopockim klubie TAN.

Zapraszamy do fotorelacji z tego wydarzenia!

Fot. Mateusz Marciniak

Poprzedni artykuł

Pchli Targ. Renesans i fenomen

Następny artykuł

Gdańsk: Premiera polskiego autobusu wodorowego

powiązane artykuły
Total
0
Share