Ekskluzywna marka otwiera salon na granicy Gdańska i Sopotu

Już niebawem Porsche Centrum Sopot doczeka się całkowicie nowej siedziby. Grupa Lellek przystępuje do budowy nowoczesnego salonu w dotychczasowej lokalizacji. Z uwagi na realizację projektu firma zostanie tymczasowo przeniesiona do obiektu ulokowanego na granicy Sopotu oraz Gdańska.

Mowa o obiekcie w którym jeszcze do niedawna funkcjonował autoryzowany salon oraz serwis Peugeot Intervapo. Był to drugi obiekt w trójmiejskiej historii wspomnianego dealera, który działa na północy od roku 1994. Wcześniej budynek przy Alei Niepodległości należał do marki Honda. Zamknięcie sopockiego oddziału Intervapo było skutkiem decyzji koncernu Stellantis.

Obiekt stał pusty od końca zeszłego lata. Teraz powstaje tam nowy – tymczasowy salon ekskluzywnej marki Porsche. Dotychczasowa siedziba jedynego, autoryzowanego przedstawiciela marki w północnej części kraju zostanie zburzona, a w jej miejscu pojawi najnowocześniejszy obiekt Porsche w Polsce. Na czas realizacji projektu wspomniana marka będzie funkcjonowała w budynku przy Alei Niepodległości 637. W tymczasowym obiekcie znajdzie się zarówno salon sprzedaży samochodów, jak i serwis.

Na miejscu trwają ostatnie szlify przed otwarciem tymczasowego salonu. Dni Otwarte zaplanowano na 1 lipca – rozpoczną się od godz. 10:00. Goście odwiedzający tymczasową siedzibę marki będą mogli ujrzeć aranżację obiektu, poznać zespół oraz przyjrzeć się wyjątkowym autom.

Poprzedni artykuł

Beata Ignasiak: Ekologia i ponadczasowość wnętrz

Następny artykuł

Zakończono jedną z najważniejszych inwestycji gdańskiego lotniska

powiązane artykuły
Total
0
Share