Ferie w siodle

Zimowe pejzaże, moc śnieżnych atrakcji i… konie! Brzmi jak znakomity pomysł na ferie w wyjątkowych okolicznościach. Owe okoliczności są dostępne na wyciągnięcie ręki. Wszystko za sprawą Gospodarstwa Agroturystycznego Maltanka.

Ośrodek położony w malowniczym Różnowie organizuje ferie zimowe dla dzieci już od ponad 20 lat. Duże doświadczenie sprawia, że każdego roku na Warmię przybywają grupy dzieci i młodzieży, a także całe rodziny. Jakie atrakcje czekają na nas w zimowej Maltance? Poza bliskością lasów i jezior, które zachwycają swymi śnieżnymi szatami – głównym walorem ferii w Maltance jest aktywny wypoczynek.

Jeśli Twoje dziecko kocha konie lub chce rozpocząć swoją przygodę z końmi – warto skorzystać z oferty warmińskiego ośrodka. Aktywności na świeżym powietrzu, pasja jeździecka oraz szacunek do zwierząt – to wartości, którymi kieruje się profesjonalna kadra opiekunów oraz trenerów. Ekipa z Maltanki stara się zaszczepiać owe wartości pośród uczestników ferii w siodle. Podczas zimowego zgrupowania jeździeckiego – nieco bardziej zaawansowani podopieczni mają szanse na zdobycie odznak jeździeckich. To jeden z kluczowych elementów autorskiego programu, który jest realizowany w Maltance właśnie w okresie ferii.

Warto podkreślić, że ferie w siodle nie ograniczają się wyłącznie do jeździectwa. Pobyt w tytułowym ośrodku to także nauka pracy ze zwierzętami w stajni, poznawanie praktycznej strony posiadania konia oraz duża dawka wiedzy dotyczącej sprzętu. Wizyta w Różnowie nie obejdzie się bez zagadnień teoretycznych, które umożliwiają zdobycie i poszerzenie informacji pozwalających odpowiedzieć pozytywnie na pytania związane z egzaminami Polskiego Ośrodka Jeździeckiego. Spory zakres wiedzy praktycznej oraz teoretycznej, a także szereg aktywności na świeżym powietrzu to świetna alternatywa dla dzieci, które chcą spędzić ferie z uśmiechem na twarzach.

Poprzedni artykuł

Angelika Wielgus-Lach: Recepta na sukces

Następny artykuł

LUD HAUZA. Nowa Muzyka Żuławska [ROZMOWA]

powiązane artykuły
Total
0
Share