Forum BSS wróciło do Miasta Morza. Wieczorem Gala Outsorcing Stars

Finałowy dzień kolejnej odsłony The BSS Forum i Gali Outsourcing Stars. 6. edycja międzynarodowego wydarzenia poświęconego nowoczesnym usługom dla biznesu odbywa się aktualnie w 3mieście. Z tej okazji w sali konferencyjnej Hotelu Courtyard By Marriott Gdynia Waterfront odbył się briefing prasowy.

Briefing prasowy

W spotkaniu z dziennikarzami uczestniczyli: Katarzyna Gruszecka-Spychała – wiceprezydent Gdyni ds. gospodarki, Wiktor Doktór – prezes Pro Progressio oraz Marcin Grzegory – zastępca dyrektora Invest in Pomerania.

Forum BSS powraca do Gdyni po paru latach, choć uczciwiej byłoby powiedzieć, że powraca do Trójmiasta, bo tym razem jest zlokalizowane we wszystkich naszych miastach i bardzo mnie to cieszy. Na tym polega rozsądne zachęcanie inwestorów. To, jak bardzo Trójmiasto jest dobrze widziane przez podejmujących decyzje o lokalizacji nowych inwestycji biznesowych wskazuje, że nasze działania przynoszą skutek, a to jest nam bardzo potrzebne i przekłada się na bardzo konkretne liczby: w tym sektorze pracuje obecnie w naszym regionie ponad 35 tysięcy osób. (…) Chwilę po pandemii mamy do czynienia z kolejnym czynnikiem wielkich zmian i możemy na niego dobrze albo źle zareagować. Takie konferencje służą wymianie wiedzy i wierzę, że właśnie ta wymiana doprowadzi do tego, że będziemy potrafili zareagować mądrze i wykorzystać dramatyczne wydarzenia tak, aby wydobyć z nich czynniki, które mogą służyć wzrostowi gospodarczemu – mówiła podczas konferencji Katarzyna Gruszecka-Spychała.

Od lewej: Marcin Grzegory, Katarzyna Gruszecka-Spychała oraz Wiktor Doktór.

Wind of Change

The BSS Forum oraz Gala Outsourcing Stars poświęcone są omówieniu kluczowych trendów i wyzwań w branży BSS, a jednocześnie zapewniają międzynarodowy networking. Stanowią profesjonalną i rozbudowaną platformę merytorycznych dyskusji z obszaru biznesu, sprzedaży i rozwoju osobistego oraz HR. W prestiżowej konferencji w hotelu Courtyard by Marriott w Gdyni udział weźmie blisko 400 gości. Pośród uczestników znaleźli się przedstawiciele krajów takich jak Polska, Kanada, Białoruś, Wielka Brytania, Niemcy oraz Gruzja. Wśród prelegentów znaleźli się między innymi: Mieczysław Struk – Marszałek Województwa Pomorskiego, Dominika Zielińska – Co – CEO&Head Architect – Workplace, Marcin Piątkowski – Dyrektor ds. Komercjalizacji i Marketingu, Torus, Cezary Maciołek – Prezes Zarządu Grupy Progres, Peter Ryan – Prezes Ryan Strategic Advisory, czy Wojciech Herra – popularny mówca motywacyjny.

źródło: Pro Progresio/Facebook.

Jakie tematy zostaną poruszone podczas czwartkowej konferencji? To przede wszystkim Polski Ład, kwestie zatrudniania obcokrajowców, optymalizacja pracy centrów usług wspólnych, nowoczesna sprzedaż, rola podcastów w biznesie, zjawisko Great Resignation, a także tzw. Scaling Up oraz lokalizacje dla centrów BPO/GBS. Przedsięwzięciu przyświeca motyw przewodni wydarzenia, czyli hasło Wind of Change – związane z pozytywnymi zmianami, jakie niosą nowoczesne usługi dla biznesu.

Kliknij, aby poznać agendę!

BSS Forum w liczbach:

  • 350 uczestników
  • 50 gości specjalnych
  • 12 prelekcji
  • 28 prelegentów

Wieczorna Gala Outsourcing Stars odbędzie się w zabytkowej hali Plenum, jednej z najpiękniejszych części Stoczni Gdańskiej. Podczas imprezy połączonej z występami artystycznymi, nagrodzone zostaną firmy, które rozwijały się w zeszłym roku w sposób godny naśladowania.

Organizatorem The BSS Forum i gali Outsourcing Stars jest Pro Progressio, a partnerem strategicznym – Invest in Pomerania. Miasto Gdynia wspólnie z miastem Sopot są miastami partnerskimi wydarzenia. Patronat honorowy objęła natomiast Polska Agencja Inwestycji i Handlu z Grupy PFR.

Autor zdjęcia głównego: P. Kozłowski/gdynia.pl

1 comment

Comments are closed.

Poprzedni artykuł

Samorząd Województwa Pomorskiego inwestuje w tabor kolejowy

Następny artykuł

Z miłości do klasyków. Za nami inauguracja sezonu!

powiązane artykuły
Total
0
Share