Free Now wprowadza taksówki tylko dla kobiet. Gdańsk miastem pilotażowym!

„Dla Niej” – to nowa usługa Free Now, która jak sama nazwa sugeruje – jest przeznaczona dla pasażerek, które zamierzają zamawiać przejazd z kobietą za kierownicą. Celem usługi jest przełamywanie stereotypów związanych z paniami za kółkiem, a także stworzenie alternatywy dla pasażerek, które z uwagi na bezpieczeństwo, komfort lub inne przyczyny – preferują podróż z kobietą.

Warto podkreślić, że funkcja jest na etapie testowania, a miastem pilotażowym stał się Gdańsk. Dlaczego wybrano właśnie Miasto Neptuna? To ze względu na największy odsetek pań, które współpracują z marką Free Now. Wiele wskazuje na to, że testowana usługa już za chwilę będzie obecna w innym polskich miastach. Jednym z argumentów przemawiających za jej uruchomieniem jest coraz większa liczba kobiet z Ukrainy, które uciekają wraz z dziećmi przez wojną i poszukują w Polsce pracy.

Faza testowa oraz wciąż niewielka liczba pań kursujących w autach Free Now sprawia, że czas oczekiwania na wykonanie kursu będącego częścią owej usługi może się wydłużyć. Ceny dotyczące przejazdu w tytułowej funkcji podobnie jak w pozostałych ofertach – są znane z góry.

Poprzedni artykuł

Trójmiejskie autobusy w darze dla Lwowa

Następny artykuł

Lider rynku obrotu nieruchomościami wynajął powierzchnię w Officynie

powiązane artykuły
Total
0
Share