Gdański biurowiec przedłuża umowy z najemcami. W planach kilka modernizacji

Globalworth – właściciel oraz zarządca biurowca Tryton Business House przedłużył umowy z kolejnymi najemcami. Zapisy dotyczą łącznej powierzchni 3,6 tys. mkw. Gdański obiekt jest w trakcie metamorfozy, która ma na celu zwiększenie poziomu komfortu najemców. Które przedsiębiorstwa przedłużyły umowę najmu?

EY, UPC, PGS oraz Eltel Networks – to marki, które przedłużyły umowę najmu z Globalworth – właścicielem biurowca Tryton Business House. Obiekt ulokowany przy ulicy Jana z Kolna – a więc w samym sercu Miasta Neptuna, jest atrakcyjną opcją nie tylko ze względu na prestiżową lokalizację. W ostatnich miesiącach budynek przeszedł kilka zmian, których celem było zwiększenie komfortu najemców.

Najemcy doceniają nasz model zarządzania właścicielskiego, dzięki któremu przez cały czas mogą współpracować z właścicielem obiektu na każdym poziomie i etapie umowy. Do tego dochodzi znakomita lokalizacja w centrum Gdańska, obok Starego Miasta i dynamicznie rozwijającej się nowej dzielnicy na terenach postoczniowych, dogodne połączenia komunikacyjne oraz wysokiej jakości przestrzeń biurowa. W najbliższym czasie planujemy również m.in. renowację części wspólnych – mówi Maciej Gołębiewski – Asset Management & Leasing Director.

Podstawowa zmiana ziściła się w marcu i była ona związana z zainstalowaniem w budynku stacji ładowania aut elektrycznych (Elocity). Obiekt doczekał się również podobnej stacji dotyczącej ładowania rowerów oraz hulajnóg (E-ON). W planach jest także stworzenie specjalnej aplikacji, która umożliwi bezdotykowy dostęp pracowników do biur, przywoływanie wind z perspektywy smartfona oraz system umożliwiający otwieranie szlabanu parkingowego, a także rezerwację miejsc parkingowych, a nawet sal konferencyjnych.

  • EY – 547mkw powierzchni
  • UPC – 166mkw powierzchni
  • PGS Software – 1878mkw powierzchni
  • Eltel Networks – 1029mkw powierzchni

Obiekt oferuje łącznie 25 tys. mkw. biur oraz powierzchni usługowych. Kompleks składa się z dwóch budynków, które posiadają po 6 pięter i 11-piętrowej dominanty. Bryły są ze sobą połączone zadaszonymi pasażami, które umożliwiają komunikację wewnętrzną. Warto dodać, że Tryton Business House może się pochwalić certyfikatem BREEAM na poziomie Excellent. Obiekt korzysta w 100% z zielonej energii.

Poprzedni artykuł

Poland's Best Employers 2022. Które firmy z Pomorza znalazły się w rankingu?

Następny artykuł

Gdynia: Inauguracja sezonu żeglarskiego

powiązane artykuły
Total
0
Share