Gdynia: Konkurs dla młodego biznesu. Do zgarnięcia 25 tys. zł.

25 tysięcy na start lub rozwój własnej firmy, voucher na atrakcyjne studia podyplomowe, kursy lub szkolenia, bezpłatne wirtualne biuro, czy zdobycie inwestora dla własnego biznesu – to kilka z nagród, które można wygrać w pierwszej edycji konkursu Kurs na Biznes.

Miasto Gdynia zaprasza do udziału w konkursie Kurs na Biznes. Jeśli marzysz o własnym biznesie lub od niedawna prowadzisz działalność gospodarczą (maksymalnie od dwóch lat), ta inicjatywa jest dla Ciebie. Kurs na Biznes to nie tylko szansa na zdobycie wiedzy i nowych umiejętności, ale też wsparcie finansowe dla Twojej działalności. W trakcie szkoleń poznasz tajniki prowadzenia biznesu, a także wykorzystasz praktyczne umiejętności, które pomogą wspierać Twoją firmę. Na najlepszych uczestników czekają atrakcyjne nagrody finansowe i bogaty pakiet świadczeń biznesowych.

Konkurs Kurs na Biznes skierowany do młodego biznesu to gotowy przepis na sukces dla osób, które mają głowy pełne pomysłów na własną firmę. Tu można nauczyć się nie tylko, jak prowadzić nowoczesny biznes, czy jak pomysły przekuwać w działanie, ale przede wszystkim otrzymać konkretne wsparcie branżowych ekspertów i profesjonalistów. Warto więc zgłosić się do konkursu, zyskać cenne know-how, ale także zawalczyć o pieniądze na start i zainteresowanie inwestorów. A potem, do czego zachęcamy w szczególności, rozwijać firmę w Gdyni. W mieście, które ceni i wspiera przedsiębiorców na każdym etapie ich biznesowej drogi – zachęca Katarzyna Gruszecka-Spychała, wiceprezydent Gdyni.

Obierz Kurs na Biznes #wGdyni

W Kursie na Biznes nie ma miejsca na nudę! Miasto wspiera kreatywność i chęć do działania. Szukamy najciekawszych pomysłów na biznes, które pomogą podbić polski (i nie tylko) rynek oraz przynieść sukcesy ich autorom. Właśnie startuje pierwsza edycja konkursu – to więc idealna okazja do tego, żeby spełniać swoje marzenia!

Aby zgłosić się do konkursu, wystarczy wypełnić formularz, który dostępny jest na stronie www.gdyniaprzedsiebiorcza.pl – na jego wypełnienie będziesz mieć ponad miesiąc. Zaprosimy Cię na bezpłatne szkolenia z tworzenia biznesplanu, a jeśli jesteś już przedsiębiorcą nauczysz się optymalizacji procesów w firmie, które pomogą Ci dopracować swój pomysł i przelać go na papier. Kolejnym etapem jest grywalizacja – tu będziesz mógł zmierzyć się z kreatywnymi zadaniami i zdobędziesz dodatkowe punkty, które zwiększą Twoje szanse na udział w finale konkursu. Wszystkie szkolenia będą odbywały się na dedykowanej platformie szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Co ważne, z darmowych szkoleń będziesz mógł skorzystać zarówno na etapie biznesplanu i optymalizacji biznesu, jak i grywalizacji. Dodatkowo 10 najlepszych uczestników konkursu będzie miało okazję skorzystać ze specjalnego pakietu dedykowanych szkoleń oraz indywidualnych konsultacji z profesjonalnymi mentorami biznesu.

Konkurs skierowany jest do wszystkich mieszkańców Gdyni lub osób, które chcą założyć lub przenieść istniejącą działalność do Gdyni. Mogą wziąć w nim udziały zespoły. Przedsięwzięcie będzie realizowane w dwóch kategoriach:

  • IDEA – dla pomysłów na założenie nowej firmy,
  • STARTUP – dla pomysłów na rozwój istniejącej firmy.

Celem Kursu na Biznes jest wyłonienie najlepszego innowacyjnego i przyszłościowego pomysłu biznesowego oraz wsparcie w jego realizacji.

Co można wygrać?

Jest o co walczyć. Autorzy najciekawszych biznesowych koncepcji w kategoriach IDEA i STARTUP dostaną aż 25 tysięcy złotych na start lub rozwój własnej firmy. Ponadto laureaci otrzymają również atrakcyjne nagrody rzeczowe i dodatkowe świadczenia wspierające założenie i rozwój działalności gospodarczej. Kurs na Biznes to także możliwość zdobycia inwestora dla własnego biznesu, wzięcia udziału w inspirujących i merytorycznych szkoleniach, szansa na zdobycie praktycznej wiedzy, sprawdzenia się podczas grywalizacji oraz indywidualne wsparcie mentora w zakresie swojej działalności gospodarczej.

Zgłoszenia można wysyłać od 3 kwietnia do 25 maja. Regulamin konkursu oraz szczegółowa lista nagród są dostępne na stronie internetowej Gdyńskiego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości.

  • źródło: UM Gdynia
  • foto: pexels
Poprzedni artykuł

Mikrolas w Gdańsku. Posadzono ponad 700 gatunków drzew i krzewów!

Następny artykuł

Kręci nas recykling! Popularny sklep internetowy rusza z kampanią proekologiczną

powiązane artykuły
Total
0
Share