I Forum Gospodarcze Szlaku Świętej Warmii [FOTORELACJA]

Za nami I Forum Gospodarcze Szlaku Świętej Warmii. Wydarzenie skupiające lokalnych samorządowców oraz przedsiębiorców odbyło się dziś w Sile – w Hotelu Marina Club.

Celem wydarzenia było poszerzenie wiedzy oraz możliwości dotyczących rozwoju biznesu wokół Szlaku Świętej Warmii. Lokalni samorządowcy i przedsiębiorcy dyskutowali o tym, jak przyciągnąć na Warmię turystów nie tylko w sezonie, ale także poza nim oraz jak powiązać turystykę z biznesem.

Chcemy, aby Forum Przedsiębiorstw Szlaku Świętej Warmii było miejscem, gdzie regularnie spotykają się ludzie, którym Warmia w duszy gra. Ludzie, którzy chcą, aby Warmia zyskała jeszcze większy rozgłos i jeszcze większe możliwości rozwoju.

Andrzej Abako, Starosta Olsztyński

Szlak Świętej Warmii to projekt gospodarczy zrzeszający 33 samorządy z terenu Warmii i sąsiadujących samorządów. Ideą jest wytyczenie i wdrożenie na Warmii szlaków turystyki pielgrzymkowej, wzorując się na Camino de Santiago na terenie całej Europy, a szczególnie w częściach szlaku wiodących przez północną Hiszpanię.

KLIKNIJ i czytaj najnowsze wydanie czasopisma WARTO, które zostało poświęcone Szlakowi Świętej Warmii!

Organizatorzy wydarzenia: Powiat Olsztyński, Stowarzyszenie Miast, Gmin i Powiatów — Szlak Świętej Warmii, Fundacja Instytut Badań i Edukacji Społecznej.

Poprzedni artykuł

Czytaj najnowsze wydanie "warto!" w wersji online!

Następny artykuł

Andrzej Abako: Na Szlaku Świętej Warmii cały czas coś się dzieje

powiązane artykuły
Total
0
Share