Lider oprogramowania do marketingu online wybiera Alchemię

Mowa o GetResponse – spółce, która podpisała umowę z marką DWS – właścicielem biurowca Neon wchodzącym w skład gdańskiego kompleksu Alchemia. Lider oprogramowania do marketingu online planuje oficjalne otwarcie swojej siedziby w listopadzie 2022 roku.

Historia GetResponse z całą pewnością mogłaby być oddzielnym tematem. Ponad 20 lat temu na gdyńskim poddaszu ziściła się idea kreowania łatwych w obsłudze narzędzi do marketingu internetowego. Teraz, tytułowa marka jest liderem oprogramowania do marketingu online i już niebawem zainauguruje swoją siedzibę w jednym z najbardziej prestiżowych biurowców w Gdańsku.

Chodzi o obiekt o nazwie Neon, który jest częścią kompleksu Alchemia. Właścicielem biurowca jest marka DWS, zaś deweloperem – Torus.

GetResponse to znana marka i historia wielkiego sukcesu lokalnej firmy, która potrafiła wejść ze swoimi rozwiązaniami na rynek międzynarodowy. Cieszymy się, że tak renomowany najemca, poszukujący najwyższych standardów we wszystkich aspektach swojej działalności, wybrał wybudowany przez nas biurowiec – mówi Sławomir Gajewski, prezes spółki Torus.

Najwyższy standard

Jeszcze kilka lat temu lokalne media obiegła informacja o tym, że GetResponse planuje budowę własnej siedziby – „biurowca z drewna”, który miał być ulokowany przy Alei Grunwaldzkiej w Gdańsku, ale sytuacja rynkowa sprawiła, że gdyńska spółka wprowadzi się do biurowca Neon. Nowe biuro GetResponse będzie mieścić się na 9. piętrze wspomnianego budynku. Powierzchnia najmu netto wynosi blisko 2800 metrów kwadratowych. Owa przestrzeń będzie się cechować najwyższej jakości projektem aranżacji i wykończenia, który zostanie przygotowany w oparciu o szczegółowe badania z udziałem pracowników firmy.

Siedziba GetResponse ma być miejscem unikalnym w skali kraju. Aranżacja ma się cechować najwyższym standardem, który umożliwi pracownikom spokojną pracę w komfortowych warunkach, a także organizację większych spotkań zespołowych i relaks na niespotykaanym dotąd poziomie – czytamy w komunikacie.

Umowa z właścicielem obiektu została podpisana na okres 5 lat. Jednym z istotnych argumentów wyboru tego miejsca jest jego lokacja. Biurowiec mieści się w świetnie skomunikowanym punkcie 3miasta. Jak dodaje prezes GetResponse – Szymon Grabowski, – wartością dodaną będzie widok na Bałtyk oraz dużą część Miasta Neptuna. Otwarcie nowej siedziby spółki zatrudniającej 400 osób zaplanowano na listopad.

Poprzedni artykuł

Gdynia: Ruszył System Fala!

Następny artykuł

Gdańsk: Zmiany w dyrekcji Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie

powiązane artykuły
Total
0
Share