Lider rynku obrotu nieruchomościami wynajął powierzchnię w Officynie

Marka będąca liderem nowoczesnych rozwiązań na rynku pośrednictwa w obrocie nieruchomościami wynajęła ponad 200mkw powierzchni biurowej w prestiżowym obiekcie Officyna. Taki ruch umożliwia wspomnianej spółce dalszą ekspansję w Trójmieście.

Mowa o spółce Nowodworski Estates, która w 2019 roku została wyróżniona przez portal „Otodom” tytułem Najlepszego Biura Nieruchomości w Polsce. Marka swoje pierwsze kroki stawiała na krakowskim rynku – aktualnie jest obecna w największych miastach w Polsce – poza Krakowem jest to Warszawa, Poznań, Gliwice, Radom oraz Gdańsk. Zespół Nowodworski Estates liczy 250 osób. Ponadto firma współpracuje z 370 biurami nieruchomości oraz 2600 agentami.

Umowa najmu z firmą Torus, która jest deweloperem biurowca została podpisana na okres 6 lat. Prestiżowy biurowiec, który jest zlokalizowany we Wrzeszczu udostępnił w ramach umowy 225mkw powierzchni.

W Nowodworski Estates wierzymy w ciągły postęp i nowoczesność. Chcemy być najlepsi w tym, co robimy. Prestiżowe biura w dobrze skomunikowanych dzielnicach umożliwiają nam realizację tego celu. To komfort, który doceniają zarówno nasi klienci, jak i współpracownicy. Podobnie jest w Gdańsku. Po trzech latach obecności na tym rynku zdecydowaliśmy o przeprowadzce do miejsca, które odpowiada estetyce naszej marki i da nam jeszcze większe możliwości jej rozwoju – mówi Adam Nowodworski, CEO Nowodworski Estates.

Grono najemców tytułowego obiektu jest spore – pośród marek, które wynajmują powierzchnię od wspomnianego dewelopera znajdują się również Transcom, Playsoft, Nationale Nederlanden czy Bank Ochrony Środowiska. Biurowiec certyfikowany jest w systemie LEED na najwyższym poziomie – Platinum.

Poprzedni artykuł

Free Now wprowadza taksówki tylko dla kobiet. Gdańsk miastem pilotażowym!

Następny artykuł

Kowbojska psota na Dzikim Wschodzie

powiązane artykuły
Total
0
Share