Lider usług SAP urządza się w Gdańsku!

Lider rynku usług SAP urządza się w Mieście Neptuna! Firma All for One Poland podpisała umowę na wynajem ponad 270mkw powierzchni biurowej w Arkońska Business Park. W negocjacjach pomagała marka doradcza Newmark Polska.

Początki tytułowej spółki sięgają 1995 roku. Marka będąca liderem usług SAP w naszym kraju zapewnia pełen zakres wdrożeń, rozwoju  i utrzymania systemów SAP oraz dostarcza usługi bezpieczeństwa IT i rozwoju oprogramowania. Zespół obsługujący klientów to około 500 osób – w jego skład wchodzą m.in. konsultanci SAP, kierownicy projektów, programiści i specjaliści IT. Dotychczas z oferty All for One Poland skorzystało ponad 500 klientów zarówno z Polski, jak i zagranicy. Firma może pochwalić się także licznymi kontraktami na usługi zarządzane (tym chmura dla SAP, administracja systemów, serwis aplikacyjny), przychodami na poziomie 168 mln zł w 2021 r. oraz biurami w całej Polsce, w tym m.in. w Warszawie, Poznaniu i Krakowie.

Ze względu na planowane otwarcie biura w Gdańsku, spółka All for One Poland poszukiwała odpowiedniej powierzchni biurowej. Wybór Arkońska Business Park pozwala naszemu Klientowi funkcjonować w biurowym centrum Trójmiasta i zapewnia dostęp do kadry IT. Gdańsk Przymorze to dzielnica, do której można wygodnie dojechać z okolicznych miejscowości i jest to lokalizacja ceniona przez pracowników – mówi Kaja Karbowska, Doradca w Newmark Polska.

Arkońska Business Park to kompleks budynków biurowych klasy A położonych w gdańskiej dzielnicy Przymorze. Jednym z jej atutów jest lokalizacja – Arkońska Business Park znajduje się w pobliżu dwóch przystanków SKM – „Gdańsk Oliwa” i „Przymorze/Uniwersytet” oraz przystanków trzech linii tramwajowych. W pobliżu zlokalizowane są też m.in. hotele, centrum handlowe i Uniwersytet Gdański.

Poprzedni artykuł

Jakie zmiany czekają plac Przyjaciół Sopotu? Mamy wizualizacje!

Następny artykuł

Gdańsk: Otwarcie Konsulatu Honorowego Republiki Indonezji

powiązane artykuły
Total
0
Share