Luz, uśmiech i relacje, które procentują w przyszłości

Tym razem przedsiębiorcy z Pruszcza Gdańskiego spotkali się w miejscowej Cukrotece. Wydarzenie organizowane przez Klub Lokalnych Przedsiębiorców przyciągnęło mnóstwo osób ze środowisk biznesowych i stało się świetną okazją do nawiązania nowych relacji.

Czwartkowe wydarzenie otworzyła główna organizatorka przedsięwzięcia – Dorota Jechna, która wraz z Karolem Łangowskim powitała zgromadzonych gości i opowiedziała o inicjatywie oraz celach spotkań Klubu Lokalnych Przedsiębiorców. Wieczory takie jak ten, służą umocnieniu więzi miejscowych przedstawicieli świata biznesu, a także ułatwiają integrację całego środowiska.

Dorota Jechna podczas otwarcia kolejnego spotkania z cyklu Klubu Lokalnych Przedsiębiorców.

Tuż po oficjalnym rozpoczęciu przyszedł czas na zwiedzanie obiektów historycznej cukrowni. O tradycjach i ciekawostkach związanych z zabytkowym przedsiębiorstwem opowiedział Wojtek Jagodziński. Miejsce wydarzenia okazało się nieprzypadkowe, bowiem Cukroteka to przestrzeń kreatywna, która łączy przeszłość z teraźniejszością w miejscu będącym przez wiele dekad bijącym sercem Pruszcza Gdańskiego. Dziś nowy właściciel tego terenu – NDI Development pragnie przywrócić dawne tradycje i tchnąć w tę przestrzeń nową energię. Spotkanie Klubu Lokalnych Przedsiębiorców z pewnością temu sprzyja.

Wojtek “Jagoda” Jagodziński opowiedział uczestnikom wydarzenia o ciekawostkach związanych z historią cukrowni.

Po zakończeniu spaceru rozpoczął się networking. Każdy z uczestników wydarzenia miał okazję do przedstawienia siebie oraz krótkiej prezentacji własnej działalności. Występy przedsiębiorców ułatwiły nawiązywanie relacji i dały szanse na podjęcie biznesowej współpracy. Tego rodzaju formuła niesie ze sobą wiele pozytywów, na co zwróciła uwagę w rozmowie z nami Dorota Jechna.

Spotkania lokalnych przedsiębiorców nie tylko ułatwiają nawiązywanie nowych relacji, ale także umacniają dotychczasowe. Na zdjęciu: Paulina Grzonka (Pasieka Dziadka Brunona) oraz Lena Sergevna (Best Workes Group).

Od początku zależało nam na tym, aby spotkania Klubu Lokalnych Przedsiębiorców różniły się od większości tego typu wydarzeń. Dążymy do maksymalnej otwartości, zamierzamy pokazywać przedsiębiorcom, że tworzymy przestrzeń dla każdego – zarówno dla prezesa ogólnopolskiej marki, jak i dla przedstawiciela jednoosobowej działalności – podkreśla Dorota Jechna. Luźna i pozytywna formuła przynosi rewelacyjne skutki. Uczestnicy nawiązują relacje, które procentują w przyszłości. Są uśmiechnięci i usatysfakcjonowani, a to dla mnie największa nagroda – dodaje współorganizatorka cyklu.

Skoro o nagrodach – warto podkreślić, że zwieńczeniem spotkania w Cukrotece była loteria, która pozwoliła wyłonić kilku zwycięzców. Nagrody w loterii zostały ufundowane przez przedsiębiorców czwartkowego spotkania. Wśród nich znalazły się między innymi vouchery, nagrody rzeczowe oraz gadżety.

FOTORELACJA

Krzysztof Maszota – Dyrektor Rozwoju Biznesu – Seido Institute.
Svetlana Michna-Karvat – projektantka strojów tanecznych.
Adam Janas – Prezes Zarządu Biznes Punkt w towarzystwie Magdaleny Preuss-Lipińskiej.
Bartosz Gas – Specjalista ds. fotowoltaiki – Praust Energy.
Bartosz Gas i Magdalena Grabowska z Good Choice – Gadżety Reklamowe.
Dagmara Bartoszek z branży ubezpieczeniowej i Sylwia Gas – właścicielka marki Clamant Craft Sylwia Gas.
Aneta Walentynowicz – akredytowany coach ICF na poziomie Associate Certified Coach (ACC).
Irek Stępień – doradca ds. nieruchomości w towarzystwie Doroty Jechny.
Dawid Tarkowski – właściciel restauracji Przystanek -Crêpes & Wine.
Tomasz Bączek – współwłaściciel marki TP-Electric.
Jacek Wałdoch – Sołtys Rokitnicy.
Paulina Łukwińska z Interiors Idea.
Jacek Leszek – partner Esoleo oraz Wojciech Suwik – Dyrektor Zarządzający Esoleo.
Poprzedni artykuł

Miliony dla pomorskich firm dzięki grantom unijnym!

Następny artykuł

Prężnie działająca firma IT otworzyła swoje biuro w Gdyni

powiązane artykuły
Total
0
Share