Malbork startuje z dużą kampanią promocyjną

Malbork znalazł się w ścisłym gronie czterech laureatów konkursu Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej i otrzymał dofinansowanie na realizację kampanii promocyjnej „Ruszaj w drogę na Malbork i Powiśle”. Działania marketingowe rozpoczną się lada moment.

W gronie nagrodzonych poza Miastem Malbork znaleźli się: Organizacja Turystyczna Kociewie, Muzeum Pomorza Środkowego oraz Stowarzyszenie Turystyczne Kaszuby. Każdy z podmiotów otrzymał od PROT-u 10.000zł na wsparcie działań promocyjnych. Przedstawiciele Malborka zaczęli już inwestować kwotę w nadchodzącą kampanię promocyjną. Projekt „Ruszaj w drogę na Malbork i Powiśle” wystartuje z początkiem maja.

W ramach tytułowej kampanii mają powstać między innymi artykuły promocyjne, podcast, relacje filmowe i zdjęciowe, a także artykuły sponsorowane na portalach regionalnych z okolic Torunia i Bydgoszczy. Planowana jest także kampania Facebook Ads. Co istotne – pojawi się nowy przewodnik pt. Ruszaj w drogę na Powiśle. Zwiedzaj Malbork, Sztum, Kwidzyn. Owe działania będą realizowane od maja do sierpnia 2022 roku, czyli w okresie najbardziej intensywnego ruchu turystycznego. Ich celem jest zachęcenie turystów do spędzania czasu w regionie.

Regulamin wspomnianego konkursu zakłada, iż działania promocyjne mają być realizowane w partnerstwie z innymi instytucjami przy zastosowaniu dostępnych na rynku narzędzi. W praktyce oznacza to, że Miasto Malbork podejmie współpracę z Urzędem Miasta Kwidzyn, Fundacją Ruszaj w Drogę!, Sztumskim Centrum Kultury oraz PTTK Oddziałem Przewodnickim im. S. Dubyny w Malborku.

Poprzedni artykuł

Trend, który rośnie w siłę. Nowa marka w Galerii Madison

Następny artykuł

Nowoczesne promy na linii Gdynia-Karlskrona

powiązane artykuły
Total
0
Share