Mamy to! Specjalna edycja magazynu WARTO!

Znowu możemy radośnie wykrzyczeć – „mamy to!”. Kolejne wydanie magazynu „warto!” właśnie wylądowało na drukarskich taśmach! To przełomowy moment dla wydawnictwa oraz samego tytułu, ponieważ jest to pierwsze wydanie specjalne!

Specjalna edycja magazynu „warto!” to aż 84 strony materiałów związanych z Warmią. Czasopismo powstało we współpracy z lokalnymi instytucjami oraz przedsiębiorstwami. W wydaniu dedykowanym znajdziecie między innymi – rozmowy z intrygującymi postaciami, artykuły związane z biznesem i kulturą, a także serię materiałów poświęconych zdrowiu. Dominantą najnowszego wydania „warto!” został Szlak Św. Warmii. To blisko 40 stron naszpikowanych informacjami związanymi z miejscowymi atrakcjami turystycznymi!

W ostatnich miesiącach dość intensywnie badaliśmy rynek, aby zweryfikować czy istnieje zapotrzebowanie na tego rodzaju produkt. Okazało się, że sam pomysł związany z edycją specjalną cieszy się dużym zainteresowaniem, a wersje testowe materiałów zostały pozytywnie ocenione przez naszych współpracowników i partnerów biznesowych – mówi redaktor naczelny magazynu „warto!” – Mateusz Marciniak.

Dlaczego właśnie Warmia?

Chcieliśmy ukazać duży potencjał biznesowy tego obszaru i udowodnić, że Warmia jest atrakcyjna pod względem turystycznym również jesienią – podkreśla wydawca czasopisma – Beata Tokarczyk. W przyszłym roku rozwój projektu z dedykowanymi edycjami magazynu będzie jednym z naszych priorytetów. Ale to nie wszystko – w planach mamy jeszcze kilka przedsięwzięć, które z pewnością pozytywnie zaskoczą naszych odbiorców – dodaje Beata Tokarczyk.

Podróż Szlakiem Św. Warmii to fascynująca wędrówka w towarzystwie unikalnej fauny i flory oraz zabytkowych obiektów architektonicznych. Malownicza Warmia urzeka swym pięknem i wyjątkowością – widać to szczególnie jesienią. Postanowiliśmy wyruszyć w tą podróż z miejscowymi bohaterami – przewodnikami turystycznymi, historykami, badaczami, przedsiębiorcami oraz z przedstawicielami samorządów. Jakie są nasze wnioski…? Sprawdźcie sami! Zapraszamy do lektury specjalnej edycji magazynu „warto!”

KLIKNIJ I CZYTAJ!

Poprzedni artykuł

Przystań Łowicka 51. Zbliża się wielkie otwarcie!

Następny artykuł

Gorąca krew

powiązane artykuły
Total
0
Share