Nadciąga kolejna edycja Biznesu po Kaszubsku!

8 grudnia o godz. 17:00 startuje kolejne spotkanie z cyklu “Biznes po Kaszubsku”. Tym razem odbędzie się ono w Sky Clubie – najwyższym piętrze kompleksu biurowego Olivia Business Center. Mamy przyjemność patronować medialnie temu eventowi!

Sytuacja która obecnie wytworzyła się w przestrzeni biznesowej spowodowała różnego rodzaju wyzwania przed którymi stoją dziś przedsiębiorcy.. Narzekanie nic nie zmieni – to zbędna utrata energii. Jedną z kluczowych metod poradzenia sobie w obecnych czasach jest zwiększenie sprzedaży, pozyskiwanie nowych klientów, pobieranie rekomendacji, tworzenie ambasadorów własnej marki oraz dywersyfikacja dochodów. Obowiązkowe wyjście ze starych stref komfortu – po to, aby budować nowe.

Dlatego to właśnie dla Was przygotowaliśmy specjalną nową formułę spotkania Biznes po Kaszubsku, tym razem zamiast prezentacji, paneli, wywiadów proponujemy, aby każdy z Was miał swoje 5 minut do zaprezentowania się na scenie przed wszystkimi zaproszonymi gośćmi.

Jak to zrobić?

Przynosimy ze sobą na spotkanie wizytówki a dwie z nich wrzucamy do specjalnie przygotowanej szklanej kuli, kartkę papieru oraz długopis w celu robienia notatek. Będą dwa bloki prezentacji po 45 minut. Prowadzący będzie losował wizytówkę, a osoba wylosowana otrzyma scenę do własnej dyspozycji!

Podczas prezentacji „Każdy ma swoje 5 minut w życiu” przyjmujemy następującą formułę wypowiedzi:

  • Powiedz o swoich słabościach (30s)
  • Powiedz o swoich pasjach (30s)
  • Co robisz zawodowo? (30s)

Działamy w myśl zasady myśl globalnie kupuj lokalnie, bo w grupie jesteśmy niepokonani!

Agenda spotkania:

  • 17:00 do 18:00 – Networking, muzyka live oraz degustacje
  • 18:00 do 18:45 – „Każdy ma swoje 5 minut w życiu”
  • 18:45 do 19:15 – Networking, degustacje, catering
  • 19:15 do 20:00 – „Każdy ma swoje 5 minut w życiu”
  • 20:00 do 20:30 – Prezentacje firmowe, fantastyczne niespodzianki
  • 20:30 do 21:00 – Loteria wizytówkowa
  • 21:30 do 04:00 – After Party TAN Sopot

Cel spotkania:

Zebrać minimum sto wizytówek po to, aby jeszcze przed świętami doprowadzić do minimum 10 transakcji sprzedażowych i wystawić faktury. Na święta mieć wypchane kieszenie pieniędzmi i zrobić najlepsze prezenty pod choinkę.  Między świętami, a 10 stycznie wyjechać na wymarzony urlop. A co najważniejsze – w 2023 rok wejść z optymizmem i kolejną partią wizytówek, spotkań tak aby dobrze zacząć pierwszy kwartał utrzymać płynność finansową i notować wzrosty obrotów.

Jeżeli zostaniesz w domu na pewno masz rację, jeżeli przyjdziesz na spotkanie też będziesz miał rację, jakąkolwiek decyzję podjedziesz wiedz jedno na pewno będziesz miał racje. Życzymy wielu sukcesów zawodowych i do zobaczenia na szczycie!

Szczegółowe informacje:

Poprzedni artykuł

Nowe możliwości na zdobycie kwalifikacji i zatrudnienia w branży IT

Następny artykuł

Biznes po Kaszubsku: riposta na złe czasy i nowa formuła eventu

powiązane artykuły
Total
0
Share