Najnowsze wydanie „warto!” jest już dostępne w wersji online!

Z radością prezentujemy kolejne wydanie magazynu „warto!” w wersji internetowej! Aktualny numer naszpikowaliśmy artykułami podsumowującymi sezon wakacyjny na Pomorzu, Warmii oraz Mazurach. Nie brakuje również ciekawych rozmów i inspirujących felietonów!

Główną bohaterką letniego wydania „warto!” została Dominika Peszel-Paixao, która w długiej rozmowie z redaktorem naczelnym – Mateuszem Marciniakiem opowiedziała o swoich metodach zarządzania, pasji oraz aktualnych działaniach biznesowych. Do rozmowy włączył się również Flavio! Piłkarz Lechii Gdańsk mówił o zaangażowaniu i ważnej roli lidera, czyli aspektach, które łączą sport oraz biznes.

KLIKNIJ I ZOBACZ NAJNOWSZE WARTO!

W aktualnym numerze magazynu „warto!” znajdziecie także wywiad z Markiem Kamińskim. Podróżnik w szczerej rozmowie opowiedział o swojej przeszłości i nie unikał pytań o porażki, które jak twierdzi – są napędem, który pozwala osiągnąć sukces. Marek Kamiński przedstawił na naszych łamach szczegóły związane z aktualnymi przedsięwzięciami biznesowymi. Jaki jest ich cel…?

Na spytki wzięliśmy także Dominikę Łabędzką. Kreatorka „Sopockich Chichotów” jak zwykle nie gryzła się w język! Nasza rozmowa o modzie w pewnym momencie stała się pogawędką o sztuce i życiu. Wnioski? Bardzo pozytywne! Życie mamy tylko jedno, więc wykorzystajmy je do cna!

Miłośnicy felietonów i komentarzy również nie powinni się nudzić. Jak zwykle zebraliśmy dla Was sporą garść eksperckich opinii z poszczególnych obszarów biznesu. Tym razem dowiecie się dlaczego relacje odgrywają kluczową rolę w zarządzaniu i poznacie alternatywne możliwości lokowania kapitału. Wielbiciele trendów poznają wielką rolę detalu, a osoby, które interesują się tematami z zakresu zdrowia i urody – przekonają się o magicznych właściwościach ajuwerdy oraz sekretnym oddziaływaniu ostryg!

I jak ostatnio poświęcamy część naszych łamów na temat specjalny. Po wiosennej wizycie na Śląsku przyszedł czas na odwiedzenie Warmii oraz Mazur. Na które lokalne inwestycje warto zwrócić uwagę? Czy Kraina Tysiąca Jezior potrafi być atrakcyjna również jesienią? Na te pytania odpowiadają eksperci oraz publicyści z regionu warmińsko-mazurskiego. Poza raportem specjalnym – klasyka! Teksty poradnikowe, relacje, recenzje, rankingi, ciekawostki i unikalne newsy! Serdecznie zapraszamy!

Poprzedni artykuł

Gdynia stolicą polskiego filmu. Ruszył 47. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych!

Następny artykuł

Karolina Chęcińska: Pokaż swoje wnętrze!

powiązane artykuły
Total
0
Share