Nowa przestrzeń coworkingowa w popularnym Centrum Handlowym!

Alfa Centrum Gdańsk udostępniło właśnie swoim klientom komfortowy i bezpłatny coworking. Przestrzeń o powierzchni 85 mkw. została wyposażona w niezbędny sprzęt i podzielona na kilka stref przeznaczonych do pracy, relaksu oraz mniej lub bardziej formalnych spotkań biznesowych.

Coworking Alfa Centrum Gdańsk to coś więcej niż klasyczny open space z kilkunastoma miejscami do pracy w postaci biurek i krzeseł. Przestrzeń została zaprojektowana tak, aby sprzyjać kreatywnemu myśleniu. Wewnątrz dominują odcienie szarości i błękitu, które wspierają koncentrację oraz kolor żółty, który pobudza i dodaje energii.

Architekci zadbali tu o najdrobniejszy szczegół, jak wystarczająca ilość światła, motywujące graffiti na ścianach czy detale w postaci kwiatów. Przede wszystkim jednak wydzielili 4 strefy, które pozwalają zachować niezwykle ważny w dzisiejszych czasach „work life balance”. Na pierwszym planie, najbliżej wejścia do lokalu, znajduje się „chillout zone” ze stolikami kawowymi i kanapami do wypoczynku. Dalej „print zone”, w której można skorzystać z ogólnodostępnej drukarki i kserokopiarki.

Następnie „work zone” – miejsce stworzone do pracy i nauki, wyposażone w wysokie krzesła oraz stoły oświetlane lampkami biurkowymi i „business zone” – gdzie do odwiedzający mogą organizować spotkania biznesowe. W całym coworkingu działa stabilne i darmowe Wi-Fi.

źródło: materiały prasowe

Poprzedni artykuł

Oficjalnie! "Bursztynek" pozostanie domem Biało-Zielonych!

Następny artykuł

IT Manager of Tomorrow. Liderzy przybyli do Gdyni

powiązane artykuły
Total
0
Share