o nas

„warto!” to nasze okno na świat. To przestrzeń, która uwalnia potencjał i stwarza nieograniczone możliwości. Zapraszamy do pomorskiego czasopisma, które łączy wyjątkowych ludzi i unikalne historie z obszaru biznesu, trendów, kultury oraz stylu życia..

Działamy na kilku płaszczyznach:

#wartopaper 

Ekskluzywny magazyn „warto!” – nasze oczko w głowie. Stworzyliśmy czasopismo łączące obszary biznesu, trendów, kultury oraz stylu życia. Pismo niemal w całości skupia się na tematyce lokalnej. Rozbudowany format publicystyczny, nowoczesny layout oraz dedykowane działy z treściami, które precyzyjnie trafiają do określonych grup docelowych – to nasze główne atuty. 

e-warto.pl

Nasz autorski portal internetowy jest odpowiedzią na potrzeby wirtualnych odbiorców. Stworzyliśmy dynamiczną przestrzeń do wymiany newsów, rzetelnych informacji oraz inspirujących opinii. Postawiliśmy na intuicyjną obsługę oraz zwiększoną przejrzystość, która pozostaje spójna z naszą szatą graficzną. 

Social Media 

Facebook, Instagram i LinkedIn – to miejsca w których jesteśmy aktywni i konsekwentnie poszerzamy grono odbiorców. Dzięki analizom i wykorzystywaniu oferowanych narzędzi potrafimy zaistnieć w dynamicznie rozwijających się społecznościach. Otwarta i przyjazna komunikacja umożliwia nam przełamywanie utartej konwencji medialnej.

Kontakt:

Mateusz Marciniak

tel. 607-540-286

kontakt@e-warto.pl