Pożegnanie lata na sopockim Hipodromie. Trwa prestiżowa impreza!

Sezon halowy na Hipodromie zbliża się wielkimi krokami, tymczasem organizatorzy przygotowali atrakcję specjalną na pożegnanie lata. W ten weekend, w godz. 8.00-18.00, rozegrane zostaną ostatnie w tym roku zawody otwarte, będą to Mistrzostwa Pomorza w skokach przez przeszkody.

Zawody na Hipodromie mają swój niepowtarzalny charakter. Piękne otoczenie zabytkowego toru wyścigów konnych, urokliwy teren zielony i historia, która stoi za tym miejscem – to składowe sukcesu Hipodromu. W piątek i sobotę rozegrane zostaną półfinały, natomiast na konkursy finałowe we wszystkich klasach odbędą się w niedzielę. Udział w Mistrzostwach zapowiedziało blisko 200 par.

Udział w Mistrzostwach Pomorza zapowiedziało 200 par.

Oprócz możliwości pooglądania zawodów hippicznych i spaceru po pięknym terenie Hipodromu, na widzów czekać będą restauracja, food trucki i stoiska ze sprzętem jeździeckim.

Zawody będą rozgrywane od piątku do niedzieli (22-24 września), w godzinach 8.00-18.00. Szczegółowy program godzinowy jest dostępny TUTAJ. Wstęp wolny, wejście od ul. Polnej.

  • źródło: UM Sopot
  • foto główne: A. Ziętak
Poprzedni artykuł

Superrowerowa rewolucja?! Ruszył program pilotażowy!

Następny artykuł

Weronika Rymer-Banaś: Szklanka do połowy pusta

powiązane artykuły
Total
0
Share