Poznaliśmy laureatów najlepiej zaprojektowanych gdyńskich wnętrz!

Stało się! Poznaliśmy zwycięzców konkursu na najlepiej zaprojektowane wnętrza komercyjne w Gdyni. Tegoroczna edycja plebiscytu będącego nieodłączną częścią festiwalu Gdynia Design Days była niezwykle zacięta. Nagrodę Główną oraz laur w głosowaniu internautów zdobył lokal W33 w Willi Wincent.

W tym roku konkurs odbył się po raz ósmy. Jego organizatorami są Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia i Centrum Designu Gdynia. Całość towarzyszy festiwalowi Gdynia Design Days, który od lat jest prawdziwym świętem dobrego projektowania.

Celem konkursu jest wyróżnienie tych lokali, które tworzą nową jakość w mieście, a także korzystnie wpływają na jego przestrzeń publiczną. W ramach plebiscytu przyznawane są dwie nagrody. Pierwszą z nich wskazują członkowie jury. W tym roku w jego skład weszli:

  • Beata Bochińska,
  • Martyna Błaszczyk,
  • Hanna Brzozowska,
  • Filip Kozarski,
  • Monika Kroplewska.


Druga nagroda to wyróżnienie przyznawane przez publiczność w internetowym plebiscycie.

W finałowym etapie konkursu znalazły się:

  • lokal W33 w Willi Wincent,
  • Mi Bella Salon Urody,
  • butik Co Do Zasady,
  • restauracja Enoki,
  • sklep z designem Reset.


Decyzją jury tytuł najlepiej zaprojektowanego wnętrza w Gdyni otrzymał lokal W33 w Willi Wincent. Miejsce spodobało się także internautom. W33 zwyciężyło także w plebiscycie publiczności, otrzymując najwięcej głosów w facebookowym głosowaniu.

fot. materiały prasowe organizatora

Jurorzy docenili projekt za spójną całość – dopracowane detale, wysoką jakość wykorzystanych materiałów i bardzo przemyślaną identyfikację wizualną. Poprzez modernistyczny charakter wnętrze doskonale współgra z Willą, w której znajduje się lokal, a także otoczeniem malowniczej, nadmorskiej dzielnicy. Projekt autorstwa Macieja Ryniewicza i Rafała Kaletowskiego idealnie wpisuje się także w niepowtarzalny klimat gdyńskiej architektury.
 
Ponadto kapituła konkursowa zdecydowała o przyznaniu nagrody specjalnej lokalowi Enoki. Wnętrze zaprojektowane w niezwykle pomysłowy sposób przez Paulinę Kaczyńską zachwyca lekkością i feerią barw. Enoki to przestrzeń, w której każdy będzie czuł się komfortowo i swobodnie.

fot. materiały prasowe organizatora

Wyróżnione lokale otrzymują nagrodę w formie specjalnej naklejki, potwierdzającej zwycięstwo oraz prawo do posługiwania się tytułem „Najlepiej zaprojektowane wnętrze”. Dodatkowo dostają produkt z kolekcji MANUBA.

źródło: gdynia.pl

Poprzedni artykuł

Nowa marka debiutuje w Formacie. Czy to początek ekspansji?

Następny artykuł

Nowe narodziny w oliwskim ZOO. "Są puchate i śliczne!"

powiązane artykuły
Total
0
Share