“Razem” otoczymy Cię troską

Jesień życia to czas, który powinniśmy spędzić w komfortowych warunkach. Jest to okres w którym warto skupić się wyłącznie na sobie i tym co najcenniejsze, czyli na naszym zdrowiu.

Aby tak się stało – niezbędne są odpowiednie okoliczności. Przyjazna atmosfera, empatia i troska wpływają na naszą kondycję psychiczną oraz stan fizyczny. W przypadku seniorów – nierzadko schorowanych i wymagających nieustannej opieki, – istotne jest również indywidualne podejście. Nie obejdzie się zatem bez doświadczonej kadry profesjonalistów, którzy zadbają o każdy detal związany z opieką nad osobami starszymi. Tego rodzaju alternatywa jest dziś na wyciągnięcie ręki. Wszystko za sprawą Domu Opieki Razem w Stawigudzie. Obiekt znajdujący się nieopodal Olsztyna jest miejscem, gdzie spotkamy komfortowe warunki oraz świetną atmosferę, dzięki której – podopieczni czują się jak w domu.

Domowa kuchnia, piękny ogród i najwyższy standard wykończenia obiektu – to zaledwie część atutów, które przyświecają Domowi Opieki Razem. Nowy obiekt na mapie Warmii jest efektem doskonałej znajomości rynku opieki długoterminowej oraz wieloletniego doświadczenia w opiece nad osobami starszymi i chorymi. Wykwalifikowany zespół Domu Opieki w Stawigudzie poza swoim profesjonalizmem wkłada w swoją pracę ogrom serca, co jest doceniane przez pensjonariuszy. Osoby starsze – wymagające troski, często doświadczają problemów z pamięcią oraz sprawnością fizyczną. W konsekwencji stopniowo wycofują się z życia społecznego. Dom Opieki Razem wychodzi tego rodzaju problemom naprzeciw i zapewnia powrót do aktywnego życia poprzez szereg zajęć oraz towarzystwo innych seniorów.

Ważną zaletą nowej placówki jest również jej położenie. Stawiguda znajduje się w granicach historycznej Warmii. Niewielka miejscowość – otoczona jeziorami Pluszne, Łańskie i Wulpińskie oraz sosnowymi lasami stała się celem wędrówek osób poszukujących kontaktu z naturą i nieskażonej przyrody. Połączenie wszystkich wspomnianych walorów sprawia, że Dom Opieki Razem stanowi miejsce wyjątkowe. Miejsce, które otacza troską.

Poprzedni artykuł

Biżuteria inspirowana kosmosem oraz twórczością Lema

Następny artykuł

Gdyński trop w hicie Netfliksa

powiązane artykuły
Total
0
Share