Renesans, roller-coastery i zabawa dla całej rodziny

Takiej atrakcji w Polsce jeszcze nie było. Rodzinny park rozrywki Mandoria zachęca tematyzacją, dobrą lokalizacją i rozrywką dla osób w każdym wieku. Jego Goście mogą bawić się na 30 atrakcjach – a wszystko to pod dachem, czynne cały rok. Mandoria to rodzinny park rozrywki, który znajduje się pod Łodzią. Otworzył się latem ub.r. i ze względu na dobrą lokalizację przyciąga Gości z całego kraju.

Atrakcje Mandorii

Mandoria oferuje 30 atrakcji,które łącznie zajmują powierzchnię aż czterech boisk piłkarskich. Są to m.in.: trzy roller-coastery (w tym jedyny w kraju jeżdżący w ciemności), liczne karuzele, gigantyczny labirynt luster, jeżdżące samochodziki (wyglądające jak buty), łódki na wodzie czy olbrzymia zjeżdżalnia. W ramach biletu wstępu można korzystać z atrakcji tyle razy, ile się chce przez cały dzień.

Atrakcje w Mandorii są rodzinne, co oznacza, że świetnie bawią się na nich zarówno dorośli, jak i dzieci. Nie mają ekstremalnego charakteru, jednak emocji nie brakuje. Twórcy zadbali o duże zróżnicowanie rozrywki, a dodatkowo dostosowali atrakcje tak, by rodzic korzystał z nich wraz z dzieckiem. Wspólna zabawa jest możliwa nawet w figloraju, w którym sufity są specjalnie podwyższone – dorosły nie musi kucać, by bawić się z dzieckiem. Nie brakuje również karuzel z podwójnymi krzesełkami.

Podróż do renesansu

Mandoria to park rozrywki, który przenosi Gości w czasie i to aż do XVI w. W jaki sposób? Jest obiektem tematycznym, czyli w całości wystylizowanym zgodnie z wybranym motywem. W tym przypadku za inspirację posłużył wiek odkryć, rozwoju i wielkich dzieł kulturowych – renesans.

Powstało więc Miasto Przygód – renesansowe miasto handlowe, w którym znajdują się port, kamienice, targ, restauracje i nawet mieszkańcy. Jest to tętniąca życiem miejscowość, która oczarowuje nie tylko atrakcjami, ale też otoczeniem i opowiadaną historią. W efekcie Goście parku zamieniają się w Odkrywców wyjątkowego miejsca, którego historia zatrzymała się na roku 1521.  Trudno tutaj o nudę.

Jak zaplanować przygodę?

Mandoria Miasto Przygód jest obiektem całorocznym, dlatego na rodzinną wycieczkę można wybrać się bez względu na sezon. Dodatkowo park w całości znajduje się w budynku, który jest i ogrzewany, i klimatyzowany, zatem pogoda nigdy nie jest przeszkodą w zabawie.

Bilety można kupić na stronie internetowej mandoria.com. Znajdują się tam również szczegółowe informacje o atrakcjach i aktualnych wydarzeniach w parku.

Mandoria wypełnia lukę

Takiego miejsca jak Mandoria brakowało w centralnej Polsce – podsumowuje Daniel Zieliński, menedżer parku. – Potwierdzają to nie tylko relacje naszych Gości, ale również dane. W ciągu roku park stał się jedną z najbardziej wyrazistych i oryginalnych atrakcji w regionie, a liczba odwiedzających okazała się wyższa niż nasze prognozy. Już trwają intensywne prace nad kolejną strefą parku – tym razem zewnętrzną.

Teren inwestycyjny, jakim dysponują twórcy Mandorii, wynosi aż 50 ha. Część zewnętrzna będzie wystylizowana na renesansową wioskę, a jej główną atrakcją zostanie wyjątkowy roller-coaster.

Poprzedni artykuł

Antonius Caviar. Pasja, tradycja i sukces...

Następny artykuł

Warmia rozwinie prozdrowotną ofertę hotelową

powiązane artykuły
Total
0
Share