Ruszyła budowa nowej hali produkcyjnej w Tczewie

WestRock – marka zajmująca się produkcją opakowań dla branży kosmetycznej podjęła decyzję o rozbudowie tczewskiego zakładu. Tego rodzaju inwestycja ma znacząco zwiększyć możliwości produkcyjne fabryki i co ważne – udostępnić nowe miejsca pracy.

Początki firmy sięgają roku 2006. Wówczas występowała ona pod nazwą Cartondruck. Następnie przekształciła się w Multi Packaging Solutions Tczew. Od tego momentu marka stała się częścią wiodącego producenta zróżnicowanych rozwiązań w zakresie opakowań papierowych, firmy WestRock. Obecnie, w firmie znajduje zatrudnienie ponad 200 pracowników i nic w tym dziwnego, bo marka dostarcza swoje produkty do klientów na całym świecie.

Aktualnie tytułowa firma skupia się na rozbudowie powierzchni produkcyjnej oraz inwestycji w nowe technologie, których celem będzie dostarczanie ekologicznych rozwiązań, służących do pakowania produktów z branży kosmetycznej. Nowa hala niemal dwukrotnie powiększy obszar produkcyjny zakładu.

Przez ostatnie lata budowaliśmy silną pozycję w Grupie WestRock, dzięki czemu zgoda na rozbudowę zakładu produkcyjnego w Tczewie była naturalną decyzją zarządu WestRock . Od 16 lat grupa zaangażowanych pracowników codziennie z najwyższą jakością dba o każdy szczegół, tak aby produkt finalny – opakowanie mogło trafić do jednego z naszych kilkudziesięciu klientów na całym świecie. Rozbudowa naszego zakładu to duże możliwości produkcyjne, ale również rozwojowe dla naszych obecnych jak i przyszłych pracowników – mówi regionalny dyrektor operacyjny – Grzegorz Manowski.

Wspomniana inwestycja wiąże się z nowym zatrudnieniem – zarówno na stanowiskach związanych z liniami produkcyjnymi, jak i na szczeblu administracyjnym. Otwarta rekrutacja do programu szkoleniowego operatorów trwa w najlepsze. Program polega na możliwości przekwalifikowania zawodowego i rozpoczęcia przygotowania do zawodu związanego z poligrafią.

Poprzedni artykuł

Take and Go Olivia Centre. Free shop w Oliwie oficjalnie otwarty

Następny artykuł

Rekordowy lokator Olivii Business Centre

powiązane artykuły
Total
0
Share