warto: Jesteśmy na YouTube!

Stało się! Miło nam poinformować, że założyliśmy swój kanał w serwisie YouTube! Nasza obecność w obszarze video jest kolejnym krokiem w stronę rozwoju przedsięwzięcia medialnego jakim jest “warto!”.

Po wersji papierowej magazynu oraz uruchomieniu portalu e-warto.pl przyszedł czas na założenie kanału na YouTube. Z analiz prowadzonych w ostatnich miesiącach wynikało, że spora część naszych odbiorców regularnie korzysta z najpopularniejszego na świecie serwisu z video w poszukiwaniu treści skupionych na biznesie oraz lifestylu. Postanowiliśmy wyjść tym potrzebom naprzeciw i stworzyć zakątek w którym zagospodarujemy format związany z filmikami.

Pierwszy z nich jest już na kanale „warto!”. Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji z konferencji „Perspektywy Rozwoju Medycyny Zdrowotnej na Warmii, Mazurach i Śląsku”, która odbyła się w auli Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach!

Zapraszamy do oglądania!

Tego rodzaju relacje to zaledwie część treści, które zamierzamy publikować. Już teraz pracujemy nad tym, aby przyszłości na naszym kanale pojawiły się komentarze publicystów, ekspertów oraz wywiady z osobami ze świata biznesu, kultury i trendów. Dzięki naszej obecności na YouTube będziemy mogli poszerzyć zakres naszego dotarcia oraz sprawić, że komunikacja będzie bardziej elastyczna. Chcemy w ten sposób reagować na potrzeby naszych odbiorców, a także budować zaangażowaną społeczność.

Zachęcamy do subskrybowania kanału „warto!” oraz zapraszamy do komentowania naszych publikacji!

Poprzedni artykuł

Saudyjczycy wykupią Lechię?! W tle potężne pieniądze!

Następny artykuł

Czarny dzień w historii OPEN'ERA. "Chaos i bezsilność"

powiązane artykuły
Total
0
Share