Warto na święta! Nowa edycja dostępna online!

Zimowa odsłona czasopisma „warto!” jest już dostępna w formie online! Tradycyjnie już postanowiliśmy umilić Wam świąteczny czas lekturą naszego magazynu! Czego możecie spodziewać się tym razem?

Główną bohaterką zimowej odsłony magazynu „warto!” została Iwona Blecharczyk. Popularna „Trucking Girl” opowiada w rozmowie z Mateuszem Marciniakiem o kulisach podróżowania za kierownicą ciężarówki oraz diagnozuje współczesną branżę transportową w Polsce. Tytułowej publikacji towarzyszą znakomite zdjęcia Artura Mulaka.

KLIKNJ w obrazek i czytaj!

W najnowszym „warto!” znajdziecie również specjalny segment świąteczny w którym umieściliśmy oryginalne propozycje wigilijnych dań autorstwa Darii Ładochy, Natalii Maszkowskiej oraz Pascala Brodnickiego. O świątecznych tradycjach opowiedziały nam pasjonatki historii Kaszub – Magdalena Januszczyk-Łabacka oraz Iwona Ewa Klinger. W aktualnej odsłonie „warto!” wzięliśmy na spytki Tomka Ciachorowskiego oraz Marynę Rabcheniuk. Na łamach najnowszego wydania znajdziecie również artykuły spod pióra Moniki Najdy oraz Bartosza Izdebskiego.

Oczywiście nie może zabraknąć treści biznesowych! Kontynuujemy cykl felietonistyczny, a w nim kolejna porcja komentarzy od Iwony Guzowskiej oraz Dominiki Peszel-Paixao. Ponadto przyglądamy się aktualnej sytuacji kobiet na pomorskim rynku pracy oraz prezentujemy zestawienie zawodów, które mogą zostać wyparte przez sztuczną inteligencję. Temat AI rozpala przedsiębiorców, dlatego w odpowiedzi na Wasze prośby postanowiliśmy poszerzyć dział technologiczny w którym opowiadamy o praktycznych funkcjach GPT, trendach w IT oraz zmianach, które przyniosą najbliższe miesiące w obszarze AI.

Miłej lektury i uśmiechniętych świąt!

Całe wydanie online: KLIKNIJ i czytaj!

Poprzedni artykuł

Wigilijne przepisy od Mistrzów Kuchni!

Następny artykuł

Absolwent gdyńskiego liceum współtwórcą nowego ChatGPT!

powiązane artykuły
Total
0
Share