Wyjątkowo i inspirująco, czyli W Kobiecym Stylu!

Grudniowa odsłona spotkania cyklu „W Kobiecym Stylu” kolejny raz przyciągnęła zdeterminowane i odważne kobiety, które mają na swoim koncie niejeden biznesowy sukces. Tym razem spotkanie odbyło się w sopockiej restauracji L’Entre Villes.

„W Kobiecym Stylu” to inicjatywa skierowana do kobiet z pomorskiego świata biznesu. Twórczyniami wyjątkowej marki są: Paula Śmiechowska – założycielka i administratorka grupy „Przedsiębiorcze Trójmiasto”, Magdalena Szcząchor – właścicielka ekskluzywnej sieci sklepów winnych – „Korek czy Zakrętka?” oraz Anna Regulska – doradczyni ubezpieczeniowa i ekspertka w zakresie finansów.

Tytułowa inicjatywa łączy przedstawicielki płci pięknej, które z powodzeniem funkcjonują w świecie północnego biznesu. Główną osią działalności wspomnianej marki są cykliczne spotkania, które odbywają się w prestiżowych lokalizacjach Trójmiasta. Grudniowa edycja „W Kobiecym Stylu” odbyła się w samym sercu Sopotu, a mówiąc ściślej – w restauracji L’Entre Villes.

Spotkanie zainaugurowała Barbara Markiewicz – właścicielka prestiżowej restauracji L’Entre Villes.

Lokal mieszczący się w zabytkowej – 100-letniej kamienicy jest wyjątkowym miejscem na mapie Pomorza. Poza wykwintnymi daniami, przygotowywanymi przez renomowanych szefów kuchni oraz szerokim wyborem luksusowych alkoholi, walorem sopockiej restauracji jest również bajkowy ogród otaczający kamienicę oraz elegancki wystrój wnętrza. W przestrzeni lokalu ukrywa się jeszcze coś – coś, co jest znaczenie ważniejsze od designu… To dobry duch tego miejsca, na którego obecność podczas oficjalnego przywitania gości zwracała uwagę Barbara Markiewicz – właścicielka restauracji L’Entre Villes.

Prelekcja Agnieszki Basałygo cieszyła się ogromnym zainteresowaniem gości.

Pierwszą prelegentką czwartkowego wydarzania była Agnieszka Basałygo – neuropsycholog, która opowiedziała zgromadzonym paniom o roli emocjonalności w życiu kobiet. Po pasjonującym wystąpieniu Agnieszki odbył się recital w wykonaniu skrzypaczki – Aleksandry Gosienieckiej. Po artystycznej części wydarzenia przyszedł czas na networking połączony z degustacją przekąsek oraz wina.

Aleksandra Gosieniecka oczarowała publiczność swoimi muzycznymi aranżacjami.

Marzyłyśmy o stworzeniu wyjątkowej przestrzeni zarówno dla kobiet sukcesu, jak i dla tych, które stawiają swoje pierwsze kroki w biznesie – podkreśla Paula Śmiechowska, współorganizatorka wydarzenia. Networking, który jest stałym punktem naszych spotkań umożliwia bezcenną wymianę doświadczeń pomiędzy dziewczynami z przeróżnych środowisk biznesowych. Nasze spotkania to duża dawka kobiecej inspiracji i szansa na nawiązanie świetnych relacji, z których zrodziła się już niejedna – fajna współpraca – dodaje Paula Śmiechowska.

Paula Śmiechowska – współtwórczyni marki “W Kobiecym Stylu”.

Po przerwie networkingowej w centrum uwagi pojawiła się Monika Deka, która odkryła przed uczestniczkami spotkania tajniki biznesowego makijażu. Artystka makijażowa – właścicielka marki GLAM Make-up zaprezentowała kilka cennych trików pielęgnacyjnych. Wieczorne wydarzenie zwieńczył występ Anny Stankiewicz-Ostaszewskiej – właścicielki oraz założycielki ekskluzywnego atelier „Anja Coraletti”. Motywem przewodnim prelekcji stała się wyjątkowość, która jak się okazało – jest nierozerwalnie związana z kobietami.

Wyjątkowość jest również związana z inicjatywą „W Kobiecym Stylu”. Owa społeczność z każdym kolejnym spotkaniem rośnie w siłę i przyciąga nowe – inspirujące kobiety. To właśnie one sprawiają, że czwartkowy wieczór był zarówno inspirujący, jak i wyjątkowy.

Fotki: Fabian Kiedrowski

Poprzedni artykuł

Biznes po Kaszubsku: riposta na złe czasy i nowa formuła eventu

Następny artykuł

Sopockie Perły 2022. Do kogo powędrowały nagrody?

powiązane artykuły
Total
0
Share