Z Gdańska do Skandynawii. WizzAir uruchomił nowe połączenie!

Linia lotnicza WizzAir poinformowała o uruchomieniu nowego połączenia z Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy na lotnisko Arlanda w stolicy Szwecji – Sztokholmie. Popularny przewoźnik zaznaczył również, że uruchomiono podniebne połączenie z innych polskich miast.

Pasażerowie podróżujący z Gdańska do Sztokholmu będą przylatywać na lotnisko Arlanda w Sztokholmie, główny międzynarodowy port lotniczy stolicy Szwecji – czytamy w komunikacie prasowym.

Jesteśmy podekscytowani uruchomieniem naszej najnowszej trasy z Gdańska do Sztokholmu Arlanda. Cieszymy się także z niedawno uruchomionych lotów z Warszawy do Agadiru, z Gdańska do Oslo Torp, z Wrocławia do Walencji i Malagi oraz z Katowic do Kopenhagi i Alicante. Jesteśmy pewni, że nowe trasy przyniosą jeszcze więcej możliwości polskim podróżnikom. Uruchomieniem dzisiejszego połączenia, chcielibyśmy podkreślić nasze zaangażowanie na rzecz naszych polskich klientów i nadal oferować najniższe możliwe ceny, zawsze połączone z doskonałym doświadczeniem na pokładzie.

Sasha Vislaus – Managerka ds. Komunikacji Korporacyjnej w WizzAir.

Połączenia z innych polskich miast

WizzAir zaznacza również, że uruchomiono połączenia z innych polskich miast. Z Lotniska Chopina w Warszawie pasażerowie mogą skorzystać z bezpośrednich lotów do Agadiru w Maroku, z Gdańska do Oslo Torp, z Katowic do Kopenhagi i Alicante, a z Portu Lotniczego Wrocław WizzAir oferuje nowe połączenia do słonecznych miejsc – Walencji i Malagi w Hiszpanii.

Poprzedni artykuł

Tajemniczy wrak żaglowca z XIX wieku w 3D!

Następny artykuł

Gdańsk: Wystartował nowy portal informacji o mieście!

powiązane artykuły
Total
0
Share