Zimowa edycja “warto!” jest już dostępna online!

Kochani! Najnowsze wydanie “warto!” jest już dostępne w wersji digitalowej! Zapraszamy do zimowej edycji naszego czasopisma, w którym jak zawsze znajdziecie mnóstwo inspirujących publikacji! Na łamach aktualnego numeru “warto!” znalazły się także specjalne życzenia świąteczno-noworoczne! Sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy!

Główną bohaterką zimowej odsłony “warto!” została prezenterka telewizyjna, dziennikarka kulinarna, autorka książek oraz trenerka kuchni tajskiej – Daria Ładocha. W rozmowie z redaktorem naczelnym – Mateuszem Marciniak mówi o swojej pasji do gotowania oraz podejściu do sztuki kulinarnej. W wywiadzie okładkowym nie brakuje również tematu nawyków żywieniowych i autorskich patentów na świąteczne dania!

Nowa odsłona “warto!” to również pasjonująca rozmowa z ekspertką w obszarze kuchni zero waste – Jagną Niedzielską, która poradziła nam w jaki sposób ograniczyć marnowanie żywności w okresie świąteczno-noworocznym. Na spytki wzięliśmy także Magdalenę Szcząchor – właścicielkę sieci salonów winiarskich “Korek czy Zakrętka?”. Co łączy wino oraz teatr? Jak określić nasz gust względem tego trunku…? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie poniżej!

KLIKNIJ W OKŁADKĘ I CZYTAJ!

Ostatni tydzień grudnia stoi pod znakiem świąt oraz Nowego Roku. Dlatego nie może zabraknąć życzeń od instytucji, przedsiębiorstw i urzędów. W aktualnym wydaniu “warto!” znajdziecie przepiękne życzenia między innymi od:

  • Pracodawców Pomorza
  • Tczewskiego Klubu Biznesu
  • Kliniki 4LIFE
  • Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego
  • Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego
  • Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Pamiętamy o biznesie!

Najnowszy numer “warto!” został naszpikowany wieloma tematami biznesowymi. Zapraszamy do lektury reportażu “Cicha rezygnacja”, opisującego historię młodego mężczyzny, który postanowił zerwać z dobrze zapowiadającą się karierą korporacyjną na rzecz swoich marzeń. Czy zjawisko “Quiet Quittingu” będzie nabierać na sile w nadchodzącym roku…? Zakładka związana z biznesem to także relacje z grudniowych wydarzeń – między innymi kolejnej odsłony cyklu “W Kobiecym Stylu” oraz najnowszej edycji “Biznesu po Kaszubsku”. Mijający rok podsumowaliśmy wraz z dr Bartoszem Miką z Uniwersytetu Gdańskiego. Tematy przewodnie rozmowy to: pandemia, wojna oraz kryzys ekonomiczny. A Nowy Rok…? To cykl biznesowych rozmów Beaty Koniarskiej – otwarcie cyklu znajdziecie w aktualnym wydaniu – pierwszym gościem Beaty została Agnieszka Klimczak!

Jak zwykle mamy dla Was obfitą garść felietonów! Znajdziecie u nas teksty spod piór: Iwony Guzowskiej, Eweliny Strawy, Basi Domarus oraz Eweliny Niskiej. Tradycyjnie już – raport z pogranicza Hiszpanii oraz Polski wysłał nam Jorge Gimeno Pawłowski, a spora dawka porad dermatologicznych powędrowała do nas od Daniela Nolberczaka!

W ramach segmentu podróżniczego odwiedziliśmy popularne stoki Warmii i Mazur. Ponadto przyjrzeliśmy się ofertom hotelowym Krainy Tysiąca Jezior. Czy któraś z nich może się okazać dobrym pomysłem na ferie…? Głównym tematem działu “travel” został Beskid Niski w szacie zimowej! W ramach części związanej z motoryzacją przyjrzeliśmy się najnowszego modelowi Range Rover Sport oraz zestawiliśmy najciekawsze trójmiejskie premiery aut w 2022 roku!

ZAPRASZAMY!

KLIKNIJ I CZYTAJ!

Poprzedni artykuł

Gdańsk: Jak zmieni się Plac Czerwonych Gitar?

Następny artykuł

Daria Ładocha: Entuzjazm i pasja

powiązane artykuły
Total
0
Share