Złap oddech, zaczerpnij natury…

Jest takie miejsce gdzie możemy złapać oddech, odpocząć i czerpać z dóbr natury. Zupełnie niedaleko w sąsiedztwie jezior, łąk, pól i lasów, zamknąć oczy i odetchnąć. Prawie na dziko, ale zupełnie wygodnie.

W Barczewku nieopodal Olsztyna, wśród zieleni, nad malowniczym jeziorem Wadąg mieści się Gospodarstwo Agroturystyczne Janczary. To zaledwie 10 km od miasta, a jednocześnie sąsiedztwo lasów, jezior, otwartych przestrzeni, daje nieograniczone spotkania z naturą. Czyste powietrze, leśna zwierzyna przemykająca znanymi ścieżkami, zapewnią każdemu niebanalny wypoczynek.

Na co dzień jest to miejsce aktywnego wypoczynku dla wielu entuzjastów jazdy konnej. W sezonie jesiennym okolica staje się prawdziwym rajem dla grzybiarzy, a ilość jezior i okolicznych stawów rybnych, jest też niezłą gratką dla wędkarzy. Każdy miłośnik przyrody znajdzie tutaj coś dla siebie.

Właściciele nie zapomnieli o osobach niepełnosprawnych. Pomieszczenia zostały zaprojektowane tak, by każdy mógł z nich korzystać w pełnym zakresie. Zarówno sale przeznaczone do przeprowadzenia szkolenia, jak i pomieszczenia sanitarne oraz pokoje gościnne, zapewnią każdemu najlepszy komfort pracy i wypoczynku.

Praca na łonie natury? Dlaczego nie. W ośrodku znajdziemy 4 sale szkoleniowe (30, 50, 70 i 100 osób). To przestrzenne, przewiewne i jasne pomieszczenia z dostępem do światła dziennego oraz całodobowego oświetlenia umożliwiającego swobodną i bezpieczną pracą dla oczu. W Agroturystyce Janczary stworzono optymalne warunki do prowadzenia szkolenia dla 20 osób, wraz z pełnym wyposażeniem wg kryteriów. Jeżeli myślicie by to tutaj zorganizować swój event, to na wyposażeniu znajdziecie min. rzutnik multimedialny ekranem ekran, tablice ścieralną i typu Flip-chart, dostęp do Internetu, WI-FI i oczywiście dostęp do źródła prądu. Miejsca siedzące dla 20 osób, które ustawione są wokół wspólnego stołu, dają idealne warunki do twórczej pracy i wspólnej wymiany myśli.

Po intensywnej pracy lub jako aktywne uzupełnienie wypoczynku, na terenie ośrodka znajdziemy boisko do gry w piłkę. Nic tak nie integruje zespołu jak dobrze rozegrany mecz.

Właściciele Agroturystyki Janczary pomyśleli również o najmłodszych. Plac zabaw i mini zoo są dla dzieci prawdziwą atrakcją, a dla bardziej odważnych użytkowników, zaproponowano plac do nauki jazdy konnej.

Gospodarstwo znajduje się na otwartej przestrzeni, w pobliżu jest las, jezioro, łąki i pastwiska. Dla gości, którzy cenią sobie typowy leniwy wypoczynek nad wodą – plaża. W tym miejscu można złapać oddech, odpocząć i czerpać z dóbr natury. Prawie na dziko, ale zupełnie wygodnie.

Poprzedni artykuł

Warmińska słodycz

Następny artykuł

Gdańsk: Kino w Trampkach powraca nad Bałtyk!

powiązane artykuły
Total
0
Share