Znany raper otwiera lokal w Trójmieście!

Popularny raper jeszcze w tym roku zainauguruje autorski lokal z burgerami. O kim mowa…? Chodzi o Kizo – rapera, który w ostatnich latach cieszy się ogromną popularnością. Kizo postanowił otworzyć własną restaurację w swoim rodzinnym mieście.

Inauguracja autorskiej restauracji ma się odbyć jeszcze w tym roku. Jak donoszą media – restauracja o nazwie „Kizo Burger – Smak Sukcesu”, znajdować się będzie w rodzinnym mieście rapera, czyli w Gdańsku, a mówiąc ściślej – na terenie Montownia Food Hall – modnej jadalni, która jest ulokowana w zabytkowej hali Stoczni Gdańskiej.

Warto wspomnieć, że Kizo może się pochwalić wieloma działaniami w obszarze biznesów gastronomicznych. Polski raper firmował swojego autorskiego burgera w ramach współpracy z MyBurger. W sklepach dostępne są również jego spożywcze produkty – batony, kawa oraz pizza. Teraz przyszedł czas na własną restaurację w której będą serwowane burgery.

Kizo Burger to autorski koncept, który zaprezentuje unikalne receptury a także klasyki uwielbiane przez rapera. Jak informuje horecatrends.pl, pierwszy oficjalny lokal, w którym będzie można regularnie zjeść burgera w ulubionych konfiguracjach smakowych Kizo. Lokal zostanie otwarty jeszcze w tym roku.

foto: unsplash

Poprzedni artykuł

Adam Van Helper

Następny artykuł

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2023. Rozwijamy biznesowe pasje [ROZMOWA]

powiązane artykuły
Total
0
Share