Partner Konferencji: Brontes Processing

Brontes Processing partnerem konferencji “Perspektywy Rozwoju Turystyki Zdrowotnej na Warmii, Mazurach i Śląsku”.

Brontes Processing jest certyfikowanym wytwórcą wyrobów medycznych (ISO 13485) w tym między innymi – rozproszonej platformy wspomagania rehabilitacji i telerehabilitacji, systemu integrującego różne urządzenia medyczne VAST.Rehab, czy wcześniej systemu wspomagania rehabilitacji ruchowej w rzeczywistości wirtualnej SeeMe. 

Posiada ponad 12-letnie doświadczenie w obszarze prac B+R o charakterze wdrożeniowym dostarczając własne oprogramowanie do ponad 500 placówek medycznych z 30 krajów. Stworzony przez Brontes Processing system VAST.Rehab, to narzędzie, które powstało przy wsparciu specjalistów z różnych dziedzin sektora medycyny. Dzięki analizie danych dostarczanych przez dostępne urządzenia wykrywa ruchy ciała, a następnie, wykorzystując szeroką gamę funkcjonalnych zadań i obszerny zestaw gier terapeutycznych, umożliwia rehabilitację balansu i równowagi, koordynacji wzrokowo ruchowej, szybkości reakcji, zaburzeń mięśniowo-szkieletowych, neurologicznych czy poznawczych i wiele innych.

VAST.Rehab posiada wszelkie niezbędne certyfikaty i może być stosowany w domu pacjenta. Brontes Processing to zespół pasjonatów nowych technologii. Wszystko co tworzy, tworzy z całkowitym zaangażowaniem, a podejmowane zadania zawsze są ambitne

.https://vast.rehab

Poprzedni artykuł

Partner Konferencji: ACCESSMEDICA

Następny artykuł

Filmowa uczta z widokiem na Gdańsk

powiązane artykuły
Total
0
Share