Trójmiejski festiwal walczy o międzynarodową nagrodę!

Open’er Festival walczy o nagrody 13. edycji European Festival Awards. Otrzymał nominację aż w dwóch kategoriach: Best Major Festival i Best Festival Line-Up of the Year. Na swoich faworytów możemy głosować tylko do 30 listopada. Wszystkich laureatów poznamy już w styczniu.

Open’er Festival otrzymał nominację w 13. edycji European Festival Awards. Tym samym walczy o nagrody w dwóch prestiżowych kategoriach: Best Major Festival (najlepszy największy festiwal) i Best Festival Line-Up of the Year (najlepszy skład festiwalowy roku). Nominacje w drugiej kategorii otrzymuje 10 festiwali, których program został doceniony przez jury składające się z promotorów i ekspertów z całej Europy. Na swoich faworytów możemy głosować TUTAJ . Trzeba się jednak pośpieszyć, bo można to zrobić tylko do 30 listopada.

European Festival Awards powstało z inicjatywy stowarzyszenia Yourope w 2009 roku. Już rok później wręczono pierwsze nagrody. Od tamtej pory laureatów poznajemy co roku w styczniu podczas uroczystej gali. uGłównym założeniem konkursu European Festival Awards jest uhonorowanie festiwali organizowanych na terenie Europy, podczas których organizatorzy nie tylko zadbali o ucztę muzyczną, ale także stworzyli wydarzenie promujące wiedzę z dziedzin medycyny i zdrowia, bezpieczeństwa, zaangażowania społecznego czy ekologii.

  • źródło: UM Gdynia
  • foto główne: unsplash
Poprzedni artykuł

Liderzy krajowych lotów. Listę otwiera miasto z Pomorza!

Następny artykuł

Stało się! 370-tonowy okręt zacumował w Mieście Morza!

powiązane artykuły
Total
0
Share