Gdańsk: Nowy marka modowa w popularnym centrum handlowym

Popularne centrum handlowe wzmacnia swoją ofertę modową. Kilka dni temu do grona najemców CH Auchan dołączyła popularna marka UNISONO. To rodzima marka, której oferta skierowana jest do głównie do kobiet.

Centrum Handlowe Auchan Gdańsk może się pochwalić nowym najemcą. Portfolio obiektu ulokowanego przy ulicy Szczęśliwej zostało wzbogacone polską marką UNISONO, oferująca odzież i dodatki dla kobiet ceniących swobodny, nieformalny styl. Nowy najemca zajął lokal o powierzchni ponad 82 mkw. Za komercjalizację Centrum Handlowego Auchan Gdańsk odpowiada zespół Nhood Polska, a właścicielem obiektu jest Ceetrus Polska.

W ostatnich miesiącach konsekwentnie rozszerzamy portfolio najemców Centrum Handlowego Auchan Gdańsk, by tenant-mix był jak najbardziej zbalansowany. Cieszymy się, że dzięki naszym działaniom dołączają do nas marki cenione przez klientów. Takim brandem z pewnością jest Unisono, który wzbogaci ofertę modową trójmiejskiego obiektu – mówi Monika Brandeburg, Property Manager Centrum Handlowego Auchan Gdańsk.

Marka UNISONO powstała z myślą o kobietach ceniących swobodny, nieformalny styl. Jej wyróżnikiem są proste i funkcjonalne kroje z ciekawymi, oryginalnymi detalami. Każda kolekcja UNISONO łączy w sobie najnowsze trendy ze stylem casual. Ze względu na bardzo szeroką ofertę produktową marka łączy pokolenia, proponując modele zarówno dla mamy jak i córki. Różnorodność krojów i rozpiętość rozmiarów od S do XL sprawia, że niemal każda kobieta – niezależnie, czy miłośniczka stylu sportowego, czy romantycznej elegancji – może znaleźć propozycje dla siebie.

Salony marki UNISONO można znaleźć w około 40 centrach handlowych w całej Polsce. Wśród nich są obiekty należące do Ceetrus Polska i komercjalizowane przez zespół Nhood Polska. Salony UNISONO można znaleźć w Centrum Handlowym Auchan Komorniki, Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan, Centrum Handlowym Auchan Piaseczno, a od 7 lipca w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk.

źródło: mat. prasowe

Poprzedni artykuł

Ptaki drapieżne w Porcie Gdańsk i ich odpowiedzialne zadanie

Następny artykuł

Glasstress. Wyjątkowa wystawa w Sopocie

powiązane artykuły
Total
0
Share