Trójmiasto: Międzynarodowa firma otwiera biuro w Gdańsku!

Biurowiec Wave, czyli budynek biznesowy w Mieście Neptuna – wykonany przez firmę Skanska, stanie się siedzibą spółki ISS, zajmującej się kompleksowym zarządzaniem obiektami. Dla najemcy to trzecia lokalizacja nad Wisłą.

Gdańskie biuro będzie siedzibą zespołu specjalistów ISS Finance Service Centre. Jakie obowiązki czekają na wspomniany zespół? To przede wszystkim tworzenie przyjaznych miejsc pracy i kompleksowe zarządzanie obiektami. Usługi obejmują utrzymanie czystości, żywienie, obsługę administracyjną i techniczną, ochronę i strategiczne zarządzanie środowiskiem pracy.

Podstawą działalności ISS jest kompleksowa obsługa obiektów. Firma działa w ponad 30 krajach na wszystkich kontynentach. ISS Finance Service Centre (FSC) w Gdańsku będzie kluczowe dla zwiększenia efektywności procesów finansowych ISS poprzez konsolidację rozproszonych dotychczas zadań. Niezwykle istotna dla nowej lokalizacji jest dostępność utalentowanych kadr, wyspecjalizowanych w operacjach finansowych – i właśnie dlatego ISS wybrał Gdańsk.

Inauguracja działalności ISS Finance Service Centre w Gdańsku jest ogromnym przedsięwzięciem. Planujemy połączyć kompetencje obsługi klientów i wewnętrznych procesów i wybraliśmy Trójmiasto dzięki fantastycznemu potencjałowi ludzkiemu. Potrzebujemy wykwalifikowanych specjalistów o zróżnicowanych umiejętnościach i wiemy, że nie będzie problemu ze znalezieniem ich na Pomorzu – mówił kilka tygodni temu Paweł Rowicki, Head of Shared Services Transformation.

W Gdańskim FSC pracę rozpoczną dziesiątki specjalistów, którzy dołączą do ponad 350 000 pracowników zatrudnianych przez ISS na całym świecie. W planach jest dalszy rozwój biura.

Poprzedni artykuł

Współpraca uczelni i samorządów nadmorskich miast

Następny artykuł

Sopot: W ten weekend rusza Kino Letnie na Molo! Znamy szczegóły!

powiązane artykuły
Total
0
Share