Czytaj najnowsze wydanie “warto!” w wersji online!

Z końcem lata zawsze „warto!” zaczytać w tematach biznesowych, ale nie tylko. Bo tym razem poza obfitą porcją publicystyki i newsów ze świata północnego biznesu przygotowaliśmy dla Was specjalny format, który pozostaje ściśle związany z Warmią. Zapraszamy do najnowszego wydania czasopisma “warto!”

Lada chwila I Warmińskie Forum Gospodarcze Szlaku Św. Warmii. Wrześniowy event stał się dla nas inspirującym pretekstem do przybliżenia potencjału warmińskiego biznesu oraz poznania lokalnej kultury i historii. To swoista podróż po najpiękniejszych zakątkach tej magicznej krainy. Podróż, która ukazuje wszystkie jej możliwości.

KLIKNIJ I CZYTAJ!

Tam gdzie część osób widzi wakacyjne odrętwienie – tam my staraliśmy się ujrzeć nowe projekty. stąd rozpoczęcie cyklu pt. ankieta, w którym przepytujemy gwiazdy szklanego ekranu. stąd poszerzenie segmentu lifestylowego, który kierujemy nie tylko do mieszkańców Pomorza, Warmii i Mazur, ale także do odwiedzających nasze krainy. I stąd duża treści poradnikowych, które jak wynika z naszych obserwacji – są najchętniej czytanymi tekstami w okresie wakacyjnym!

Wprowadzamy kilka nowych modułów, ale nie zapominamy o tych, do których lubicie powracać. Kontynuujemy zatem publicystykę na poziomie biznesowym oraz ukazujemy przekrój newsów z ostatnich tygodni. Mamy nadzieję, że aktualne wydanie będzie świetnym dodatkiem do promieni końca lata!

Przyjemnej lektury!

Poprzedni artykuł

Kwiat końca lata

Następny artykuł

I Forum Gospodarcze Szlaku Świętej Warmii [FOTORELACJA]

powiązane artykuły
Total
0
Share