CAVALIADA Sopot 2024. Poznaliśmy szczegóły!

CAVALIADA, wielkie jeździeckie święto, odbędzie się w Sopocie już po raz trzeci, w dniach 1-4 lutego. W roku 2024 CAVALIADA Sopot powraca z niepowtarzalną ofertą dla miłośników jeździectwa, rodzin z dziećmi oraz wszystkich entuzjastów, pragnących uczestniczyć w największym wydarzeniu jeździeckim w Polsce.

Organizatorzy zapraszają do hali ERGO ARENA na pełen atrakcji program, który zachwyci zarówno doświadczonych, jak i najmłodszych miłośników koni i związanych z tym emocji. Bilety już w sprzedaży.

CAVALIADA to największe zawody jeździeckie w Polsce, podczas których przez cztery dni odbywają się konkursy w skokach przez przeszkody, powożeniu zaprzęgami parokonnymi, ujeżdżeniu czy Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego (WKKW). Program wydarzenia skonstruowany jest tak, aby publiczność codziennie poznawała nowe konkurencje jeździeckie i doświadczała nowych, sportowych emocji. Nie brakuje konkursów rozrywkowych, takich jak TRAF Eventing Tour, konkurs barier, Speed & Music czy ORLEN Driving Tour, które są uwielbianymi punktami programu każdego kibica CAVALIADY. Nie można zapomnieć również o pokazach jeździeckich – połączeniu widowiskowego spektaklu i prawdziwej adrenaliny.

ERGO ARENA jest bardzo dobrze przystosowana do organizacji tego wydarzenia, co pokazała znakomita frekwencja w ubiegłych latach. Mnie osobiście urzeka publiczność, która stoi za mną murem. To jedno z najwspanialszych uczuć, gdy podczas przejazdu ludzie trzymają banery z twoim nazwiskiem, machają kaszubskimi flagami, skandują twoje imię i chcą żebyś jechał jeszcze szybciej. Niebywałe uczucie. Do zobaczenia w Sopocie – mówi Aleksander Fularczyk, lider rankingu ORLEN Driving Tour.

Dla najmłodszych uczestników CAVALIADY wyjście na to wydarzenie staje się coroczną tradycją. Oprócz zawodów sportowych, organizatorzy przygotowali konkursy specjalne. Jednym z najbardziej popularnych, będącym prawdziwą atrakcją dla dzieci i całych rodzin jest sztafeta. W sztafecie, na arenie rywalizują trzyosobowe zespoły w składzie: dwóch zawodników CAVALIADY Future (dzieci na kucach) i jedna dorosła gwiazda, która pokonuje tor w Defenderze. Nie można zapomnieć o zawodach Hobby Horse, które cieszące się obecnie ogromną popularnością. Każdy kibic CAVALIADY może zapisać się do takich zawodów i wziąć w nich udział. Rywalizacja polega na pokonywaniu przeszkód z konikiem na drewnianym patyku (Hobby Horse).

Oferty specjalne CAVALIADA Sopot 2024

Organizatorzy, ze względu na ferie zimowe, które w województwie pomorskim potrwają od 29 stycznia do 11 lutego, przygotowali też ofertę specjalną na bilety oraz nowość w Sopocie – karnet.

• Czterodniowe Karnety dla największych Fanów

Dla największych entuzjastów, pragnących uczestniczyć we wszystkich dniach wydarzenia, dostępne są czterodniowe karnety. Szczególnie dedykowane młodzieży szkolnej, te bilety nie tylko oferują niższą cenę, ale przede wszystkim zapewniają cztery dni niezapomnianej zabawy podczas największego wydarzenia jeździeckiego w Polsce.

• Specjalnie dla rodzin z dziećmi

Z myślą o rodzinach z dziećmi, organizatorzy przygotowali specjalne bilety rodzinne: bilet 2 + 1 gratis oraz 4 + 2 gratis, idealne dla tych, którzy chcą spędzić ferie zimowe w pięknym Trójmieście. Zakup biletów możliwy jest poprzez stronę www.tobilet.pl. 

• Bezpłatne wejście dla przedszkoli i szkół

  • źródło: UM Sopot
  • foto główne: Anna Bobrowska KFP/UMS
Poprzedni artykuł

Monika Najda: Start z energii. Jak utrzymać motywację?

Następny artykuł

W Gdyni odbyła się konferencja podsumowująca filmowe działania

powiązane artykuły
Total
0
Share