Warto mieć własną przystań

Przystań Hotel & Spa w Olsztynie to czterogwiazdkowy luksusowy hotel położony na brzegu najpiękniejszego jeziora w mieście.

To wymarzone miejsce, by doświadczyć na własnej skórze piękna błogiego relaksu. Eksplozja wiosennej zieleni, letnia intensywność wypoczynku, niepowtarzalna paleta jesiennych barw i skrząca się zimowa biel pozwalają trwać w zachwycie nad chwilą. Na miłośników aktywności czeka położona obok hotelu wypożyczalnia sprzętów wodnych z kajakami i motorówkami. Urokliwie położone promenady i ścieżki rowerowe zachęcają do spacerów i rodzinnych wycieczek po okolicy.

Przystań Hotel & Spa to doskonałe miejsce dla biznesu. Goście mają do dyspozycji 12 funkcjonalnych sal konferencyjnych do organizacji szkoleń, spotkań, prezentacji, targów i integracyjnych imprez firmowych. Rytualne zabiegi w hotelowym SPA otulają skórę aksamitem pielęgnacji, nieziemskimi zapachami i muśnięciem dotyku czystej przyjemności. Strefa wellness zachwyca basenem, który optycznie łączy się z jeziorem.

W Przystań Hotel & Spa nieustannie rośnie apetyt na więcej wrażeń… Szczęśliwie do dyspozycji gości są dwie wyjątkowe restauracje. Z Przystani warto wyruszyć w kulinarne podróże pełne smaku tradycji i regionu, ze szczególnym uwzględnieniem kultowych dań z ryb. Pokazy LIVE cooking w wykonaniu szefa kuchni to najlepsza zachęta do biesiadowania i odkrywania kulinarnych wizytówek kuchni całego świata. Warsztaty dla dzieci do okazja rodzinnego spędzania czasu. Miłośnikom odkrywania smaków świata w sukurs przybywa Restauracja Port. Dania przyprawione inwencją szefa kuchni to znane smaki odkrywane na nowo.

Dbałość o komfort i doskonałe samopoczucie gości wyrażane jest holistycznym podejściem do relaksu i wyrażonej w kreowaniu przestrzeni idealnej do spełniania wszystkich marzeń o wypoczynku, regeneracji i odnowie w poczuciu naturalnej harmonii. Warto mieć własną Przystań, by móc do niej powrócić.

KLIKNIJ i zapoznaj się ze szczegółami!

Przystań Hotel&Spa

Poprzedni artykuł

Tak będzie wyglądał nowy budynek Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni!

Następny artykuł

Henryka Bochniarz: Tutaj wracam do źródła

powiązane artykuły
Total
0
Share