Biznes to gra…

Wygrana to nie tylko łut szczęścia i sprzyjający zbieg okoliczności. Sukces zależy przede wszystkim od obranej strategii, doświadczenia oraz umiejętności przewidywania. Doskonale wiedzą o tym Krzysztof Maszota i Tomasz Radziwanowski z 2BePro…

18 czerwca w hotelu Kozi Gród odbędzie się konferencja „Świadomi Wartości Biznesu”. Jednym z kluczowych punktów wydarzenia będzie gra strategiczna, której celem jest wzmocnienie wartości przyświecających konferencji – pasji, rozwoju, odpowiedzialności, partnerstwa oraz wytrwałości. To oryginalne przedsięwzięcie powstało z inicjatywy głównych organizatorów – Krzysztofa Maszoty i Tomasza Radziwanowskiego. Skąd pomysł?

Konferencja „Świadomi Wartości Biznesu” jest odpowiedzią na potrzebę wprowadzania systemów wartości w funkcjonowaniu biznesów w Polsce. W dzisiejszych czasach istotne jest tworzenie kultur organizacyjnych, które są zbudowane na wspólnym kręgosłupie wartości, bo to właśnie one są ważnym elementem sukcesu firmy – podkreśla Tomasz Radziwanowski. Zależy nam, aby zaktywizować uczestników naszej konferencji do pozyskania nowej wiedzy oraz świadomości strategicznej. Stąd pomysł na zaaranżowanie gry strategicznej, która będzie nie tylko walorem edukacyjnym i formą rywalizacji, ale przede wszystkim świetną zabawą – dodaje.

Organizatorzy zdradzają, że będzie to gra zespołowa – złożona z dwóch etapów, które będą mieć swoje ograniczenia czasowe. W finale znajdą się dwa teamy spośród których zostaną wyłonieni najbardziej aktywni uczestnicy. Zwycięski zespół otrzyma atrakcyjne nagrody, które zostały ufundowane przez jednego ze sponsorów konferencji.

Wynikiem gry będzie ukazanie wartości w modelu rozwoju “do zwycięstwa”. Wartości takie jak partnerstwo, wytrwałość oraz rozwój będą się uwidaczniać z każdą chwilą trwania gry. Uczestnicy będą mieli okazję uzyskać nowa wiedzę, pobudzić zmysły, wytrenować decyzje strategiczne, zawiązać relacje i zbudować fundamenty wartości wśród siebie – puentuje Tomasz Radziwanowski.

Na tym nie koniec oryginalnych niespodzianek. Konferencja w Pomlewie to również szereg innych – równie inspirujących przedsięwzięć. Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję wziąć udział w stand-upie finansowym oraz premierze książki Krzysztofa Maszoty pt. Finansowe Rozkminy. W planach jest także panel dyskusyjny w którym wezmą udział eksperci ze świata mediów oraz atrakcja w postaci pokazu tańca z ogniem. Solą konferencji będą oczywiście prelekcje.

Prelegenci:

  • Fatima Wojcieszenko
  • Karol Ptak
  • Basia Mazurek
  • Krzysztof Maszota
  • Tomasz Radziwanowski
  • Dominik Sadowski

Inspirujący prelegenci, doskonały pretekst do networkingu i znakomita okazja do zaprezentowania własnej marki – to najważniejsze walory czerwcowej konferencji, która przyciągnie liderów branż i wpływowe postaci pomorskiego świata biznesu. Tomasz Radziwanowski podkreślał w rozmowie z nami, że każda decyzja jest rodzajem gry, ale w przypadku tego wydarzenia nie może być mowy o jakiejkolwiek porażce.

Poprzedni artykuł

Pomorskie zabytki w ekskluzywnym gronie

Następny artykuł

Jak rozpocząć działania na rynkach międzynarodowych?

powiązane artykuły
Total
0
Share