Zmiany w Fundacji Hospicyjnej! “Dziękujemy za trud włożony w prowadzenie zespołu”

Zmiany w Fundacji Hospicyjnej! Jak czytamy w komunikacie prasowym – Anna Janowicz przestała dziś pełnić obowiązki Prezeski Zarządu Fundacji Hospicyjnej. Do momentu wyboru nowego Prezesa, zarządzanie Fundacją Hospicyjną przejęły obecne wiceprezeski Agnieszka Paczkowska oraz Justyna Ziętek.

Czas na zmianę… Po 6 latach zarządzania Fundacją Hospicyjną, obejmowania wszystkiego, ale na pewnym ogólnym poziomie, chcę wrócić do działania bliżej podopiecznych, które realizowałam wcześniej przez wiele lat i jest dla mnie ważne. To projekty pomocowe i edukacyjne, szukanie inspiracji do kolejnych, nowych sposobów pomagania chorym i ich opiekunom rodzinnym. Pomysłów mam wiele… Bardzo (!) dziękuję Wszystkim (szczególnie Pracownikom i Wolontariuszom), którzy towarzyszyli mi w czasie mojej prezesury, zaufali i wspierali, zapraszam do współpracy w tej nowej roli. Dziękuję!

Anna Janowicz

Serdecznie dziękujemy Ani za sześć lat pracy na czele Fundacji Hospicyjnej. To był ciężki okres, ale zakończony wieloma sukcesami dla dobra naszych podopiecznych. Dziękujemy za trud włożony w prowadzenie zespołu. Jednocześnie życzymy kolejnych sukcesów w wybranej przez siebie drodze zawodowej – mówią członkowie Rady Fundacji oraz pracownicy jednego z największych gdańskich NGO-sów.

Do momentu wyboru nowego Prezesa, zarządzanie Fundacją Hospicyjną przejęły obecne wiceprezeski Agnieszka Paczkowska oraz Justyna Ziętek.

źródło: Fundacja Hospicyjna

Poprzedni artykuł

Blisko 7 milionów złotych dofinansowania dla GTBS!

Następny artykuł

Właściciel popularnej marki dołącza do projektu biurowego Airport City Gdańsk!

powiązane artykuły
Total
0
Share