Jedyny taki salon samochodowy w Europie

Nowy salon samochodowy rozpoczął działalność w Gdańsku przy ulicy Uczniowskiej 30. Obiekt został zbudowany przez Grupę JD Kulej. To najnowocześniejsze przedstawicielstwo marki KIA na Starym Kontynencie, a także flagowy obiekt trójmiejskiego dealera.

Warto podkreślić, że jest to pierwszy tego rodzaju obiekt, który powstał od podstaw w Europie. Charakterystyczny design budynku nawiązuje do nowej filozofii azjatyckiego koncernu – „Przeciwieństwa się przyciągają”. Zmianie uległa nie tylko wspomniana filozofia, ale także nowe logo i zmiana gamy kolorystycznej brandu.

JD Kulej/Facebook

Ekspozycja salonu obejmuje 12 aut. W obiekcie znajduje się również serwis, który oferuje usługi mechaniczne, a także nowoczesne zaplecze blacharsko-lakiernicze. Ofertę salonu uzupełnia Stacja Kontroli Pojazdów. Mimo rozbudowanej gamy usług – największym zainteresowaniem odwiedzających cieszy się wieża ekspozycyjna, która jest widoczna z Alei Macieja Płażyńskiego. Salon JD Kulej funkcjonuje od wtorku – w tym krótkim czasie odwiedziło go kilkuset klientów.

Poprzedni artykuł

Turystyczny szturm na Miasto Neptuna

Następny artykuł

Teatr Szekspirowski: otwarcie Biblioteki prof. Jerzego Limona

powiązane artykuły
Total
0
Share